Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan nőről aki nem jön össze olyan férfival aki előtte több nővel szexelt?

Figyelt kérdés
Több alatt max 2-3-t ért... szerintem nem normális és nem is értem
2019. ápr. 22. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Tuti csak a prostikra érti, én nagyon is megértem, én se szeretnék nemibetegséget kapni
2019. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

A nők csak hallgassanak, mert a legtöbbnek van vaj a füle mögött bőven.

Persze az ő múltjukban ne kutakodjon senki.

2019. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Szíve joga olyan férfit keresni, aki megfelel az elvárásainak. Gondolom az a célja, hogy ne ilyen fuckboy típusú, a kapcsolatokat nem komolyan vevő férfiak érdeklődjenek iránta, hanem akik a kapcsolatot és a szexet is komolyan veszik és csak egy válogatott, szűk körrel hajlandóak átélni. Nem azt mondom, hogy egyetértek vele, mert engem aztán marhára nem érdekel, mennyi nője volt előttem a pasinak, de attól még nem fogalmazok meg róla negatív gondolatot. Ha neki ez fontos, akkor ez fontos, ez van, nyilván azért mondja ki, hogy mindenki tisztában legyen az igényeivel és ne kezdjen vele olyan, aki nem felel meg neki.
2019. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha kapcsolaton kívüli szexre gondolsz, akkor megértem, de ha a kapcsolatain belülire akkor szerintem hülyeség.
2019. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
értem amit mondasz hármas. de én 25 éves létemre 5 nővel voltam idáig életemben. ebből 4 volt komoly kapcsolat (legalább 1-másfél év) és volt 1 darab egy éjszakásom 18 éves koromban.. akkor én most fuckboy vagyok? :DD ezek szerint ez már "megbocsájthatatlan" és normális, ha egy nő emiatt utasítana el? mert hát én ugye meghaladtam előírt a maximumot :D
2019. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a 3-as is írja. Mindenki hadd döntse el maga, kinek mi fér bele. Én a hazudozást utálom, mikor a nő nem meri elmondani, hogy mennyi pasival volt együtt, hogy jobb színben tüntesse fel magát, ezáltal lehetőséget sem ad a másik félnek, hogy ez alapján (is) döntsön. Vállalja fel, és abból nincs semmi baj. Legalább kiderül, hogy nem egymást keresték.
2019. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

#5: ezek nem az én követeléseim, ha ez az adott lánynak sok, akkor ennyi, neki ez sok. Én nem gondolom így, de hát nem is én keresek párt ilyen elvárásokkal :) Csak tippeltem, hogy vajon mi lehet mögötte.

#3 voltam.

2019. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy férfinak (legalábbis itteninek) alapfeltétel a szűzhártya, azzal bezzeg egyetértenek a válaszolók.
2019. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
8. Nem a szűzhártya a lényeg, és anem is a mennyiség. Az nem mindegy, hogy egy pasival dugott 100-szor, vagy 100 pasival egyszer. Remélem érzed a különbséget.
2019. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
9, a hozzászólásod nem valami életszerű, mert mindkét eset baromi ritka, pláne az utóbbi. Nem ezekben szoktak egyes hülye férfiak pattogni, hanem már gyakorlatilag mindig. Ha több volt mint egy, akkor azért, mert húúú, ha 1 volt, akkor meg azért mert az nem létezik szerintük. Tiszteletlenség felsőfokon, bárkit megvádolnak alaptalanul is nulla lelkiismeret furdalással. Fel se merül bennük hogy mekkora tiszteletlenség ezzel vádaskodni folyamatosan.
2019. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!