Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan nö aki szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nö aki szexelt már török férfival?

Figyelt kérdés
Bejönnek vajon nekik a magyar nök? 🙂
2019. jan. 6. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

Majd nem

De anno kolis társam igen

Törököknek ? Viccelsz? Viszik a magyar nőket mint a cukrot

2019. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen szeretik a magyar nőket

Hisz ebből lettem én

2019. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Imádják a magyar nőket. Sokat nyaraltunk régen ott, és voltam 2 török sráccal, de amúgy mindkettőnek kicsi volt. Meg egy örménnyel is voltam, neki mégkisebb. Egy német srácnak volt brutál nagy.
2019. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem kérdezte hogy kinek mekkora volt te larpolós búza
2019. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem érdekel a kommentem, akkor görgess tovább kérlek. A szexhez hozzá tartozik szerintem a méret is, és kiegészítettem egyéb tapasztalatokkal. Nem tudom miért baj ez.
2019. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 StevenUp ***** válasza:
77%

ma 18:37


Igen hozzátartozik a szexhez de nem a kérdéshez :) senki nem írt itt olyat hogy érdekelnè a te tapasztalataid... itt csak annyi volt a kérdés hogy a török pasikat érdeklik e a magyar nők :D

2019. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Testvérnépnek tekintik a magyart - a magyar hülye, ugye nem ismeri önmagát - így inkább, igen, szeretik. De számolni kell vele hogy lehet te is burkát fogsz hordani:D... ha olyan a chalád’ ha:D
2019. jan. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
StevenUp valamint az is kérdés volt, hogy szexelt-e már itt valaki török pasival.
2019. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Minden válasz hasznos volt ne vesszetek össze.

Bár szerintem a méretet nem lehet nemzetiség szerint általánosítani,de azért köszönöm a választ mindenkinek..

2019. jan. 6. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem lehet, ugyanúgy itthon is vannak nagyon pici és nagyon nagy farokkal rendelkezők. Szimplán a tapasztalataimat írtam le. :)
2019. jan. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!