Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek igy?

Figyelt kérdés
Volna érdeklődő de elutasitom őket. Jelen pillanatban dolgozom és tanulok, valamint háztartást vezetek és van egy kis baráti köröm akikkel időnként találkozom. Úgy érzem semmi időm, magamra is kevés de szeretném kapcsolatot csak mivel az is munka, nem tudom hogyan beiktatni. Kétheti egy találka az szerintem bárkinek kevés lenne. De egyszerűen nem tudom jobban beosztani mert ha nem tanulok akkor nem lesz olyan munkám amire vágyom. Ha nem dolgozom akkor pedig mehetek az utcára. De hiányzik hogy legyen valakim. Mit tennétek, érdrmes igy egyáltalán belekezdeni valamibe?
2019. ápr. 24. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tinder. Úgyis mindenki szarás közben húzogat. Neked meg tényleg csak erre van időd, szóval szerintem rendben van ez.
2019. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak hogy ilyenekben nem vagyok benne :D
2019. ápr. 25. 20:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a testiseg semmi ha nincs hozza erzelem, szeretet, szerelem, igazi tars.
2019. ápr. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!