Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Testépítős férfiak, ti ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testépítős férfiak, ti ismerkednétek egy kövér lánnyal? Magyarázat alul (30/F)

Figyelt kérdés
Egyik haverom mondta, hogy miért nem repülök rá egy duci csajra, mert ő láthatóann oda van értem. Én azon a véleményen vagyok, hogy ilyen testtel ami nekem van, szebb és jó alakú nőkkel ismerkednék, hiszen egy nő adjon magára, ha én is. Haverom szerint bunkó voltam.

2018. dec. 12. 23:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem voltal bunko.

Teljesen jogos amit mondtal.

2018. dec. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Véleményem szerint a bunkóságot sokszor összekeverik az őszinteséggel, mert az emberek nehezen viselik az igazságot.


Ha neked egy bizonyos alkat nem tetszik, akkor nem tetszik és kész.

2018. dec. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

#2

Pont ez az! Rosszul vagyok a hurkáktól és a hájtól, nekem vékony csajok tetszenek és ennyi. Egyébként kb 190 cm magas, izmos pasi vagyok, nem szeretnék molett lányokkal leállni. Az említett lány még csak nem is enyhén volt túlsúlyos és hozzá alacsony is..

2018. dec. 13. 00:05
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen igazad van, de a lányt ne sértsd meg.
2018. dec. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem ezt és így mondtad a lánynak, akkor minden oké. Azzal ismerkedsz, akivel akarsz. Ettől függetlenül egy másik testépítő találhat vonzónak egy molett vagy obez lànyt pl. mert ápolt és szépen öltözködik vagy intelligens a humora vagy csak simán, mert tetszik neki.
2018. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
A molettség oka lehet hormonális is. Én sportolok, diétázom, és tényleg megteszek mindent, amit meg lehet tenni, mégsem vagyok karcsú. Odafigyelek az öltözködésemre, tanulok, ápolt vagyok. Szóval nekem ne mondja egy önelégült kondimajom se, hogy aki dundi, az nem ad magára, és ő nálunk jobbat érdemel. Mondjad azt, hogy xy neked nem szimpatikus, és nem működik vele a kémia. De nincs jogod senkire se azt mondani, pusztán a külseje miatt, hogy te jobbat érdemelsz nála. Lehet, hogy a tested szebb sok embernél, de akiben ilyen gondolatok felmerülnek, aki a külső alapján dönt arról, hogy a másik ember mennyire szerethető, annak a lelke igencsak silány. És tudod mit? Lehetsz bármilyen szép, nekem sose kellenél, mert én nálad tuti jobbat érdemlek.
2018. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Az ember erteket nem csak a kulso adja meg, illetve foleg nem az. Neked max egy plazacica valo, akinek szep a teste, de pont olyan agyhalott, mint a te. Annal jobbat te tenyleg nem fogsz tudni osszeszedni. De nem is baj, hisz a vilag olyan szepen van megteremtve, hogy neked fel se fog tunni, hogy mi hianyzik a gyonyoru nocskedbol. :) Az okos csajok meg majd rarepulnek a haverodra, mert bele tobb ertelem szorult, mint beled, vele mast is lehet kezdeni, nem csak nezegetni, mint teged. :)

Tudod, kinek milyen az igenyszintje, mm... ;))

2018. dec. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%

En pont ugyanigy vagyok ezzel,csak nokent. En is sportolok mas kemeny sportokat.

Egy kondis dogos no jar neked,kerdezo.

2018. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%

Nekem a személyisége a fontos egy nőnek, meg külsőleg legyen szimpatikus, bár ez is ebből adódik.

De majd megkapod itt a gyk-s bálnáktól, hogy felszínes vagy, meg buta, meg játszod az eszed, és csak a buta nők fognak jutni neked, és nem lesz okos nőd soha....:D

2018. dec. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
32%

Ugyanez vagyok èn is.

Ha èn kiteszem a lelkem edzèssel,odafigyelek sőt mellette karrierben is,mielőtt engem is tàmadnànak.

Az embereknek fàj ha őszinte vagy,ezt tanuld meg.

Majd jönnek ezzel neked csak buta szèp nő való.

Mintha egy csinos szexi làny csak buta lehet,akkor azok akik ezt àllítjàk akkor azok nem felszínesek,az okè nem igaz?

Teljesen jól làtod kèrdező,nem vèletlenül izzadunk szenvedünk a konditeremben.

2018. dec. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!