Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiú, szép és népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiú, szép és népszerű csaj. Lehet hosszú távon jövőnk?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon szép lány, nagyon sokan kedvelik és előttem rengetegen hajtottak rá. Én középszerű srác vagyok, tudom, hogy barátnőm ismerősi körében azt mondják, hogy csúnya vagyok ( fülem hallatára is elhangzott, de barátnőm megvédett és nem beszél azóta az illetővel ). Tudom, hogy nem illek hozzá külső tulajdonságaim alapján, az utcán is furán néznek rám, kb ilyen “ hogy képzeled, hogy ilyen jó csajjal jársz csúnya létedre “ fejjel. 8 hónapja vagyunk egyébként együtt. Szerintetek nem fog nálam egy jobb külső adottságokkal rendelkező srácra lecserélni? Van esélyünk hosszú távon? Volt már valaki ilyen helyzetben? Önbizalmam se sok van, ez sem segít a helyzeten. 24/F
2019. ápr. 25. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Így biztos hogy nem fog működni hogy állandóan ezen görcsölsz. Mert ez nem normális...

Én mikor összejöttem egy jó csajjal nem aggódtam ilyeneken. Úgy voltam vele hogy szeret és kész! Nem minden a kinézet.

2019. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külsőd lesz a gond, hanem a rinya és az önbizalomhiány.

Húgomnak volt hasonló kapcsolata, a srác totál rágörcsölt, hogy de ők nincsenek egy szinten, és annyira pióca lett (mondván meg kell tartania, többet ilyen nem lesz), hogy utána ezzel marta el maga mellől, borzasztó lett a végére. Pedig amúgy semmi baj nem lett volna vele, a család is kedvelte.

2019. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Igen!


Vagy a kockás hastól lesz lakás? A markáns, férfias arctól ki lesz fizetve a gyerek iskolája?

Mit ér a jó külső, ha a srác napi 12 órában, minimálbérért nyomja?

2019. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Izabella220 ***** válasza:
100%
A paromnak is sokan mondták,hogy túl szép vagyok hozzá,én minek vagyok vele.Válaszom azért mert őt szeretem.Lám ilyen egyszerű.
2019. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam mondani elég ha jó módú családba születsz , és a nők akkor is megtalálnak ha egy szobában kuporogsz.
2019. ápr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Úton útfélen megkaptam a volt páromra, hogy minek vagyok vele, hogy néz ki hozzám képest. Sosem érdekelt ez, szerettem. De, ha ő is erről rinyált volna azt tuti nem bírtam volna elviselni.
2019. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy férfiasan vagy-e ronda, mint ez az alak

[link]

Alexandra Stan (egyik legszebb nő) volt menedzsere, barátja, aki ronda, de iszonyú gatlastalan állat lehet valószínűleg, szét is verte a kiscsajszit.


Vagy ilyen luzer féle ronda vagy.


Őszintén szerintem csak átlagos vagy, de a csajodnak lehet te tetszel, ellentettek vonzak egymást, ha nem tetszenel neki, nem jött volna össze veled.

2019. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fruzs33 ***** válasza:

"Külső belső nélkül nem sok,smárolni lehet,de az nem csók.Szeresd azt,aki valamiben megfog.A szexben az ölelés a legjobb."

Vedd ezt a Halott pénz szöveget alapul,és ne rinyálj már annyit! Ha megvédett mások előtt,akkor tuti,hogy szeret!Te kellesz neki,fogd már fel! Nálunk is volt ilyen helyzet a párommal,mi is 8 hónapja vagyunk együtt.Csak ő most lesz 23.Na szóval fel a fejjel,és szedd össze magad,és sokáig!

2019. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor cserel le, ha egy bizonytalankodo kis nyomi leszel, aki lesutott szemmel jar az utcan es meg se mer szolalni, ha bantjak. Meg egyszer eljatszod azt, hogy neki kell teged megvedeni es garantalom, hogy lassan elkezd beloled kiabrandulni.

Bator vagy? Talpraesett? Vag az eszed? Jo sztorijaid vannak? Tiszteletre meltonak erzed magad? Akkor ne turd, hogy batsanak! Legy ferfi, aki meg egy ilyen helyzezben is feltalalja magat es nem kell megmenteni mert jaj, csunyan neztek ra. Az onbizalom sokkal tobbet szamit, mint gondolnad. Ha van egy vagany, ferfias kisugarzasod akkor eleg csak megszolalnod es mindenkinek az lesz a benyomasa, hogy nahat, ez aztan talpig ferfi, most mar ertem mit lat benne ez a szep lany! Man up!

2019. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!