Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek egy nevelő célzatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csapagygolyo kérdése:

Nőknek egy nevelő célzatú pofon szerintetek belefér? Többi lent =)

Figyelt kérdés

sok Nő csinál nagyon nagy hülyeséget...ilyekor szivemszerint felképelném Őket...szerintetek egy nevelő célzatú pofon belefér? =)

Kort nem-et írjatok ^^


2010. júl. 5. 20:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, egyszer valamelyik általad megvert nő feljelent. Nincs annál szebb priusz!
2010. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
Te is szereted ha fáj?XD
2010. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
hát ha megváltozik tőlle...vagy ha nem akkor is legalább tudja hogy hol a helye.:D
2010. júl. 5. 20:29
 24/65 anonim ***** válasza:

A szavak néha jobban fájnak. :))

Szerintem nem kellene megütni.

2010. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fogja, nem melletted :)
2010. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
20:29 alap dolog. :D:D imádom ha fáj...:$ főlleg ha szex közben karmolják a hátam ááááá de jo az....:$
2010. júl. 5. 20:30
 27/65 anonim ***** válasza:
Ha egyenlő vagy velem akkor verhetlek mint a haverokat,ha egyelő vagy...
2010. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
szerintem nem, soha
2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%

semmi nem fog megváltozni benne pozitív irányba, ha megütsz egy nőt. max annyi változhat h félni fog tőled, haragudni fog rád, meg fog vetni és kidob. én legalábbis biztos h kiraknám azt a pasit, aki kezet mer rám emelni.

aki nem tudja párjával intelligensen megbeszélni a dolgait az keressen mást. az agresszió undorító felfogás/reakció, ilyen emberrel sose lennék.

és ha mondjuk terhesség alatt a bnőd hisztizik, mert szarul van, megütöd? csak h viselkedjen?

én se ütök meg ffit, max játékos birkózásnál, de ott a másik fél is partner ilyen szinten.

egyébként meg társfüggő, h mennyire hisztis az ember. én exemnél nagyon hisztis voltam, mindenen kiborultam, mostani párom mellett egyszerűen nem érzek késztetést, h bármin is fennakadjak, ha mégis vmiért veszekedni kezdenék pár mondattal lenyugtat. inkább tanulj meg kultúrált módon a nőkkel bánni és nem lesz szükséged ilyesmire.

20/l

2010. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
11%
huh végre valaki aki nem puhapö*cs. egyik exem folyton hisztizett hogy hát ő soha nem ütne meg lányt. de néha minket se árt helyretenni. de azért ahoz tényleg iszonyat nagy hülyeséget kell csinálnia a nőnek. engem még nem ütöttek meg. és ha megérdemelném akkor oké. az más kérdés, hogy cserébe szétba.sznám a fejét, ha megütne :D
2010. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!