Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok ez még belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez még belefér?

Figyelt kérdés
Ha egy lánynak csak a körme mű,de a többi valódi, ez még az elmegy kategória, vagy nem zavarna titeket? Persze a normális méretű és alakú műkörömre gondoltam.
2011. aug. 18. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind1
2011. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
ő dolga hogy akar kinézni nem?
2011. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De, csak sokaknak a természetesség jön be.
2011. aug. 18. 15:48
 4/12 Panda Péter ***** válasza:
amíg nem én fizetem ezt a hóbortot, nem giccses és nem túlzás, nem igazán érdekel (persze ebből lejöhetett, hogy nem is igazán tudom értékelni és abszolút hidegen hagy).
2011. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy azért kérdezem, mert én rágom a körmömet, és gondolom ez sokaknak visszataszító.
2011. aug. 18. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:

a lányok napközben nagyon szépek, de lefekvés előtt és felkelés után nagyon csúnyák

(tisztelet a kivételnek, de sajna a legtöbb lányra ez ma már ráillik...)

L/19

2011. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 needtoknow ***** válasza:
Ha mű akkor minek rágod? Fincsi kis műanyag mi?
2011. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jézus, bocsi de nekem nem jön be a műköröm, és igazad van, sokan másoknak sem. :)
2011. aug. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem épp azért van műkörme, hogy azt ne rágja!!!!

(Vagy nekem azért van, én is körömrágással szenvedek, nekem is műkörmöm van, de csak akkora mint a normálnak kellene lennie, és franciára van kifestve, szóval semmi extra,mintha a sajátom lenne)

2011. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs utolsó vagyok: lemaradt, hogy még senki nem vette észre, pedig már egy ideje van


17/l

2011. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!