Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki bár megháza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki bár megházasodott, mégsem tudta elfelejteni a régi/plátói/igazi szerelmét?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, a mostani párommal már az esküvőt tervezzük. Azonban ( ezt senki nem tudja, még a szoros baráti köröm és a családom sem ) hiába szeretem nagyon a párom, le is tudnám élni az életem vele, de mégis van egy fiú, akivel 5 éve együtt voltam és sosem tudtam elfelejteni teljesen. Nekem volt ő az “ igazi “ nagy betűs szerelem az életemben. Aki volt már ilyen vagy hasonló helyzetben ( direkt adtam meg több opciót ) túljutott valaha ezen? Van erre valami bevált “ praktika “? Úgy érzem, becsapom magam és a páromat is és rettegek, hogy eszembe fog jutni a fiú az esküvőm napján az oltár előtt is. Mi a megoldás?
2019. ápr. 25. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs megoldás. Vagy ha mégis, akkor adsz egy esélyt magadnak, hogy szakítasz a pároddal és tovább keresed a szerelmet.
2019. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt. El is váltunk. Aztán jött a nagy szerelem. Az a kapcsolat is véget ért. Most is csak erre a legutóbbira gondolok,sajnos.
2019. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rockarc ***** válasza:
100%

Az ember sose felejti el. Ez a te kereszted, ezt neked kell cipelned.


43F

2019. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
El lehet felejteni, de rendesen lehet szenvedni jó sokáig elotte, és idealizalni a múltat. Csak azt felejted el, hogy valamiért mégsem működött és szakítottatok. Ez a valóság, csak ezt nem ezt tartod észben. Neked ez az érzés hiányzik, és nem az az ember valószínűleg.
2019. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelmemhez mentem feleségül, így nem gyártottam magamnak felesleges problémát. Kívánom, hogy te is megtaláld a másik feled!
2019. ápr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!