Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfitársaim ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim ha a párod szülei gyülölnek titeket és nektek új életet kellene kezdenetek az adott szerelmeddel egy idegen városban vagy országban, megtennétek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 23:35
 1/5 A kérdező kommentje:
...párotok szülei...
2019. ápr. 25. 23:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem lennék együtt olyan emberrel aki nem tudja elküldeni a családját a francba ha indokolatlanul gyűlölnének. Nem is értem hogy lehet erre az az első megoldás, hogy egyből másik országba kell költözni. Ha maradtok Anyósfalva közelében akkor megöletnek vagy mi?

Nekem olyan alap dolog lenne, hogy ha a szüleim gyűlölik ok nélkül a páromat, bántják, megalázzák vagy bele akarnak szólni a kapcsolatba akkor kizárom őket az életemből. De ehhez nem kell másik országba menekülni, egyszerűen csak ki kell állni értetek a párodnak.

2019. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg!

F36

2019. ápr. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de anyósék gyűlölnek, mert "magasabb kasztba tartozom." Már az esküvőn bepiálva csinálták a balhét, az én rokonaim "úri népségnek" gúnyolták, akik "inkább tanulnak, mert addig sem kell dolgozni". Ők maguk tanulatlan suttyók, és az sem tetszett nekik, hogy a fiuk is egyetemet végzett. De az én párom radikálisan leállította őket, hogy vagy megtanulnak viselkedni, vagy őt sem látják többet. Azóta kényszeredett mosollyal elviselnek, megjátsszák a kedvest, de ettől még nagyon utálnak. Nekünk rettentő sokat segített a béke megőrzésében az, hogy 3000km-re lakunk tőlük, egy másik országban, és évente 1x látjuk őket. A férjem pedig rendszeresen beszél velük a neten, és így mindenki jól jár.
2019. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt a paroddal beszél meg. Ó mit akár?
2019. ápr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!