Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 honapja 26 napja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 honapja 26 napja vagyunk egyutt. Össze akar velem költözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap felvetette hogy ez évben szeretné ha hozzá költöznék. De én még nem szeretnék. Elmondtam ugyanezt neki is hogy ez évben még biztos nem fogok elköltözni hiszen marcius 1en leszunk egy evesek. Mit tegyek? Most valasztas ele allitott hogy csak akkor irjak neki ha ugy dontottem ez evben hozza koltozok. Szerintetek mit csinaljak?
2019. ápr. 26. 09:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

1. Ha te még nem akarsz, ne költözz.

2. Nem a kapcsolat hossza határozza meg, hogy kinek mikor KELL összeköltözni. Ha 1 hónap, akkor 1 után, ha 1 év, akkor 1 év után.

3. Ha ezt nem érti meg és azzal fenyegetőzik, hogy csak akkor írj, akkor valszeg egy zsarnokoskodó pszichopatával van dolgod. Ilyet még nem is hallottam, hogy csak akkor írj, ha hozzám költözöl. XD

2019. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Ne hagyd magad zsarolni. Én nem írnék neki, mert semmi szükségem egy olyan kapcsolatra, ahol nem egyenrangú felek vagyunk, hanem mindenben az van, amit ő akar, én meg kényszerítve vagyok. Eszembe se jutna besétálni egy ilyen bántalmazó kapcsolatba.
2019. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

A lakhatás miatt van veled!


Ha jó csaj, akkor enged neki, lesz egy szexrabszolgád! >:)

2019. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ugy irta konkretan "iszr majd te ha ide szeretnel jonni csak akkor, ha meg ez evben" igy irta le konkretan. Mit tegyek? Erre mondtam hogy nem koltozok meg es meg o van megsertodve es ezt enis mondtam neki hogy ne legyen megsertodve mert nem az van most amit o szeretne.
2019. ápr. 26. 09:34
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Idióta 44%, olvasni is tudsz, vagy csak böfögsz össze-vissza. A kérdezőnek kéne költöznie.


Ne hagyd magad zsarolni. Később is így fogja intézni a dolgaitokat?

2019. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz, ne költözz össze vele. Ha emiatt elhagy, akkor annyit is ért.
2019. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hat nem akarok még. Ez évben sem. Ő szerinte lakva ismeri meg az ember egymást. Normalis ez? Nem tudom mit tegyek. Elore tudom hogy nem fogok rairni semmi azt fogja mondani nem hinyzik nekem nem szeretem.
2019. ápr. 26. 09:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Egyik exem már 20 évesen 3 pasinál lakott. És szinte a kapcsolat elejétől oda költözött. Most akivel van, ott valószínűleg azért nem lakik, mert a srác szülei nem rajonganak érte, nem is csodálnám, hiszen egy utolsó r ibanc. Ezzel a sráccal csalta az előzőt. Biztos várják, hogy ezt mikor csalja meg.
2019. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogok neki irni. Mert ez évben tuti fix nem költözöm sehova. Szerintetek mileesz ebbol?
2019. ápr. 26. 09:49
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát az ő részéről biztos, hogy hiszti lesz, te meg nem fogod eltűrni neki sokáig. És így szakítotok.
2019. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!