Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondoltatok már valakire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már valakire folyamatosan akit nem is ismertek csak látásból és nem is lehet semmi köztetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Megjegyzem, a nekem tetsző nők 99.99%-ával nem lehet köztünk semmi. 39F
2019. ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem mert van életem. Miért foglalkoznék olyasvalakivel, aki nem ismerek?
2019. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudom meg, hogy nem lehet köztünk semmi, ha beszélgetés kezdeményeznék, de elutasítja.
2019. ápr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, sok szép nő van Mo.-n így több esetben is volt már ilyen érzésem. Leginkább a lába tetszik meg először egy nőnek.
2019. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen
2019. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van normális életem most végzek az érettségivel de még megyek továbbtanulni... de folyton van egy lany akire gondolok ahogy pont le írtad nem ismerem csupán külsőségekre! Normális esetben nem lehetne semmi de azon dolgozok hogy ez meg változzon! Mert egyszerűen nem tudom ki zárni a fejemből 24/7-ben rá gondolok!
2019. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!