Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs közös pont mégsem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs közös pont mégsem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Nos,tudom hogy meg fogom kapni,hogy ez nem normális kapcsolat,ilyenbe hogy lehet belemenni stb...mégis megtörtént,hosszú történet a mienk...

3 éve ismertem meg egy pasit aki 20 évvel idősebb nálam,eleinte csak online beszéltünk,kb fél évig,nem is tslálkoztunk. Nos,ott teljesen sikerült elcsavarnia a fejem. Aztán fél év után találkoztunk és nagyon jó volt. Órákig beszélgettünk mindenről,(én akkor lezdtem az egyetemet egy új városban), sok mindent megmutatott a városban,kevésbé éreztem magam idegennek,lettek közös helyek stb.m,rengeteget segített nekem.

Szigorúan csak barátok voltunk,de mimden hétvégén peigramokra jártunk együtt. Én akkor többet akartam,ő nem,még csak szexet sem akart.

Aztán valahogy kb 1 év múlva)én kezdeményeztem egyébként) lefeküdtünk és nagyon jó vplt. Megbeszéltük,hogy oké,én nagyon fiatal vagyok és ez nem működhet kapcsolat formájábn,ezért legyen barátság + szex. Ismétlem nem ő kezdeményezte. Ém egyre szerelmesebb letem bele....felvetettem hogy nem jövünk e össze,de azt mondta ő barátként tud rámnézni csak és tini vagyok hozzá...

Teljes ellentétek vagyunk sajnos, amit én szeretek,azt ő nem,stb. Mégis egy ilyen jó barátság alakult ki,nem értem miért ne lehetne megprpbálni.

Most megismert egy nálam alig pár évvel idősebb lány és ugy érzem kezd belé szerelmes lenni...:( nem értem ő miért más..

Mostanában azt érzem el akarom engedni,el akarom felejteni őt végleg,azt is hogy létezik,mert iszonyatosan rányomta a bélyegét az életemre.

Tanulni akarok, megismerni valakit,boldog lenni és megmutatni hkgy igenis nélküle is tudok élni...

De nem megy az elengedés,olyan mintha addiktív lenne az egész helyzet,mitn amikor a drogrüggőt próbálják lehozni a szerről.:/

Miért alakulhatott ez ki és valami tipp?:/

21L


2019. ápr. 28. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ő végig tudta, hogy meg fog húzni. Azért nem lépte meg rögtön, mert akkor megkapta mástól és addig bírt magával. Te meg gyerek vagy és naiv, azért alakult így. A másik lány sem más neki, csak egy a sorban. Innentől döntsd el, hogy mennyire akarsz még ezen pörögni.
2019. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy egy szélhámos a csávó. Ez innen nézve arról szólt, hogy azért nem kötelezi el magát, hogy kedvére váltogathassa a nőket.

Ha fiatal lennél hozzád, akkor minek állt veled szóba? Ha így összetört, akkor minek kezd egy hasonlóan fiatallal? Ne pontosan itt van a gond, hogy ő ezt végig tudta, és csak duma volt a dolog.


Ebből ne általánosíts, mert nem mindenki ilyen, de sajnos vannak ilyenek, akiknek ez élvezetet jelent.


Ha igazán szeret, akkor az ellentétek sem lettek volna akadályok.

2019. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!