Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ér többet egy ex barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ér többet egy ex barátnő, amiért állítólag visszakönyörögte magát?

Figyelt kérdés
A pasit már ismertem korábban látásból, egyszer rám írt szingliként, akkor szakítottak, de állítólag a lány visszakönyörögte magát, így nem a velem való megismerkedést választotta, hanem az exet. Azt mondta akkoriban azért nem engem választott, mert nem írtam neki eleget. Pedig írtam, de nem állandóan Facebookon lógok. Ha észrevettem az üzenetet egyből visszaírtam. Majd a barátnő mellett is ugyanúgy írt. Majd végül összejöttünk, mert végleg otthagyta. Onnan gondolom hogy ő szakított, mert az exe amikor engem meglátott egyből elmenekült arról a helyről. Viszont az exe továbbra is nagy szerepet játszik az életében. Vele van tele az egész Facebook oldala, még ha kép nincs is.
2019. ápr. 29. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ezek után neked még kellett. Amikor második vagy és gondolom én, hogy maradsz is. Min csodálkozol...
2019. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem több ex is könyörgött már és azért nagy a kisértés visszamenni a biztonságba mint 1 újba belevágni főleg ha még van érzelmi háttér is és fárasztó mindig új lánnyal lenni. De én soha nem engedtem a kisértésnek. 25f
2019. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem második sőt sehanyadik sem, ennek a férfinak valójában senki sem számít, csak egy gerinctelen féreg.
2019. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ennek a pasinak te csak második opció vagy.
2019. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De mi az érzelmi háttér? Nyilván akivel szakítasz, azért teszed mert nem szereted.
2019. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A férfi egy gyökér, de te sem futsz százon, hogy foglalkozol vele. Az egésznek semmi értelme. Viszont, van egy jó hírem: te is ex vagy.
2019. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Facebook, facebook... a sok hülye nem egymással foglalkozik...
2019. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A maradékok élete sajnos már csak ilyen. És sok eszed nincs, ha ezek után te még képes vagy vele maradni... Önérzet, méltóság?? Hol marad???
2019. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!