Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a legtöbb 18-23 éves csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legtöbb 18-23 éves csaj foglalt akkor hogy legyen barátnője egy tapasztalatlan fiúnak? Állítolag ebben a korosztályban a legtöbb nő foglalt.

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

Egy újabb életképtelen...

Nem unjátok még?!

2017. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor válasz 16-18 év közötti kiscsajokból. Ők úgyis alig várják, hogy tőlük idősebb legyen a pasijuk és hogy tudjanak velük villogni fb-on!
2017. dec. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyílván a 18-23 közötti nem foglalt csajok között keresgéljen, ne a foglaltak között.

Megkapom a Nobel-díjat a felfedezésemért?

2017. dec. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Inkább 23-30 ahol nem nagyon van "szingli" egy sem. 18-22 között még akadnak elvétve.
2017. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én esküszöm nem értem... az ilyenek nem jártak matekórára mikor az összeadást tanulták? Nyilván saját magával egy nő sem tud kapcsolatban lenni. Tehát ha egy nő foglalt, akkor van mellette egy férfi. A KSH adatai szerint a kapcsolatokban az életkor beli eltérés nagyjából 3 év átlagosan. Tehát a nők a saját korosztályukból választanak férfit maguk mellé. Szóval egyszerűen csak valótlan azzal példálózni, hogy jajj az összes nő foglalt, mert ez egy baromság.
2017. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha eleg jo vagy akkor szerezhetsz not mastol, vagy kifoghatod azt az evi 3 napot amikor eppen szinglik. Aki 1-2 hetnel tovabb egyedul van ebben a korban az ronda.
2017. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5


Eddig 47/0 a 30 alatti szingli nők aránya az ismerőseim között. Pedig elég vegyes társaság, 2 volt osztályból azok akik eljöttek a találkozásokra, kollégáim, edzőm, távoli rokonság, habár ők ilyen téren nem játszanak nyílván, de ez is beletartozik.


És ez a szám csak lassan, de bővülget. Egyetlen nőről sem tudok aki 30 alatt lenne szingli, talán 1-2 frissen elvált, kisgyerekkel-adóssággal, de ők "új apát" keresnek a gyerek számára és az megintcsak nem játszik.


Te ismersz 22-28 közötti szingli nőket? Mert ez az én korosztályom, jobban kibővítve és ha találkozom is újjal elég fél óra beszélgetés, hogy valahogy előjöjjön a bűvös "a barátom" kifejezés. Kilátástalan, nem hiszem, hogy léteznének még.


És hiába logikus amit mondasz, valahogy mégis az látszik a legtöbb helyen, hogy szingli férfi elég sok van, de nő egy sem. Miért?


Elég szomorú következtetések:


1.A "menő férfiak" 2-3 nővel is vannak(?)

2.Valóban több férfi lenne 30 alatt(?)

3.Beszállt a buliba a 40-50 közötti férfibanda is akik a saját korosztályukba belefásulva inkább itt villognak(?)


Valami oka kell, hogy legyen, nem lehet a szőnyeg alá söpörni "ez nem így van és kész"-el.


Tudom, most jön majd a (z) "há' 50 ember nem statisztika" dolog, de én nem is mondom hogy az, de attól még elszomorító. Szar így küzdeni a jobb eredményekért, hogy tudod, hogy értelmetlen, mert nem lesz akkor sem jobb.

2017. dec. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6


Most tényleg a gerinctelenség a sikeresség záloga? És még csodálozunk, hogy ilyen a világunk, amilyen?

2017. dec. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Én több nőről is tudok, aki 22-28 között van, és szingli. Olyan karra járok, ahol lényegesen több a nő, mint a férfi (óvodapedagógus szak), sokan szinglik közülük. Tehát ha csak az ismerősi körömet venném figyelembe, akkor én is szajkózhatnám, hogy a huszonéves nők nehezen találnak párt. Én mégsem ezt teszem, mert felérem ésszel, hogy a környezetem nem reprezentatív az egész országra nézve.
2017. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Nagyszerű, de valószínűleg sosem fogok óvodapegógusi karra járni, ezért kvázi sosem fogunk találozni egymással, szóval ez így megint nem valami fényes kilátás...


Ez ezzel a baj, ha vannak is, sosem fogunk találkozni... Szóval itt jön be az örök főellenségem a "szerencse".

2017. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!