Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm beszélget egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm beszélget egy sráccal (nem sűrűn ugyan), de engem kicsit zavar (állítólag barátok)?

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk, régen sok lánnyal beszélgettem míg a kapcsolatunk elején voltam. Kissé zavarta barátnőmet, mert sok lány nyomult rám, de azóta egynek sem írok vissza.

Most ő is beszélget valakivel, kb. 2-3 hetente, és engem valamiért annyira zavar, ő szerinte csak barátok, és TUDOM hogy én nem mondhatom meg azt neki hogy ne barátkozzon fiúval de fusztráló érzés tud lenni...

Valamiért úgy érzem ha én veszek a fáradtságot arra hogy ne beszéljek lányokkal, akkor ő se tegye ezt fiúkkal. (ezt persze így nem mondom meg neki, csak gondolom). Beleolvastam egy pár ilyen beszélgetésbe és jól megértik egymást, van közös téma..

Miért vagyok ennyire indulatos ezzel a dologgal szemben?



2014. máj. 13. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert lecsaphatja a kezedről. Légy hát olyan pasi, akiért oda lesz újra és újra a barátnőd. S akkor nem lép félre.
2014. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Jó nagy papucs lehetsz, ha nem mered elmondani azt, mit szeretnél. Erről ennyit!


22/F

2014. máj. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2-3 hetente beszélget vele? és te ezért aggódsz? másrészt miért olvasol bele az üzeneteibe? nem bízol meg benne? amúgy meg természetes hogy akar barátokat.. el sem tudom képzelni hogy hanyagolom a barátaimat a pasim miatt.. és az szerintem más, hogy rád a lányok NYOMULTAK tehát tényleg bejöttél nekik.. ők meg csak baráti beszélgetést folytatnak
2014. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha félsz azt jól teszed mert szerintem ti is CSAK barátok voltatok az elején...
2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megkérhetlek, hogy esetleg írd meg ide, hogy végül mi lett a történet vége?

Én is hasonló cipőben vagyok sajnos, elég durván, csak mi "meg tudjuk beszélni" elvileg... Eléggé aggódok.

2015. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


A történet vége az lett hogy már nem beszélgetnek egymással egy korábbi veszekedésünk miatt. Sokat veszekedtem barátnőmmel emiatt a dolog miatt, így mondtam neki hogy tiltsa az ismerős listáról.

Egyébként huzamosabb ideig nem beszéltek, én meg mondtam hogy akkor minek legyen az ismerőseid között. Engem csak idegesít! :)

2015. márc. 21. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megvan még a barátnőd? Volt értelme az aggodalmadnak?
2016. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

samatyota

Elég komoly ügy lett belőle, de lecsengett, és időben leállt az egész. Azóta már jól megvagyunk, és igazából sokat csiszolt rajtunk, és jobb együtt, mint régebb. Igen, fura, de így van.

2016. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!