Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet boldog az ember olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet boldog az ember olyannal akibe soha nem volt szerelmes? Jobb mint a magány?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam sikeres a férfiaknál, nálam nem állnak sorban százan, már egy

bármilyen kapcsolatot összehozni is nagy kihívás nekem. Egyszer voltam szerelmes, 1,5 évig tartott csak, de az csodálatos időszak volt, majd szakítottunk. Sem előtte, sem azóta nem volt ilyen kapcsolatom, csak a megalkuvás jutott, hogy ne legyek magányos. Kezdek öregedni, a csodákban már nem hiszek, hogy lehet részem mégegyszer szerelemben, de szeretnék egy stabil párkapcsolatot, majd családot. Néha ismerkedem olyan férfiakkal, akiken azt látom, hogy el tudnának viselni, lehetne belőle komoly kapcsolat, de megijeszt a gondolat, hogy semmit nem mozgatnak meg bennem, és így kell leélnem egy életet. De lehet olyan emberrel boldogan élni, aki tulajdonképpen társ, jóbarát, csak éppen szexuálisan nem vonz, nem repkednek tőle pillangók bennem, nem érzek rá késztetést hogy megérintsem, és a szex is csak elviselendő dolog? Van bármi esély rá, hogyha az első hónapokban így érzek, akkor ez később még megváltozik, és beleszeretek igazán? Most nem egy konkrét emberről van szó, hanem általánosságban, csak ilyen férfiakkal hoz össze a sors. Amíg fiatal voltam, annyira nem zavart ez a helyzet, vártam hogy majd lesz jobb kapcsolatom, boldog leszek, de aztán hiába ismerkedtem, eltelltek az évek, és már 28 vagyok.


2019. ápr. 30. 00:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen,lehetsz boldog.Persze sokkal szebb lenne szerelemmel szeretni az illetőt,de ez sajnos nem mindenkinek adatim meg

Az egyik fél mindig jobban szeret

Mindig az a fél voltam,aki jobban szeretett és mindig csalódnom kellett.

Hidd el,ha találsz egy olyan embert ,akiben bízhatsz,akiről úgy érzed szeret és megbecsül és tudnál vele élni,ne szalasz el.A szerelem elmúlik

2019. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!