Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs "kibe",de szerelmes vagyok mégis.Volt így már valaki?

2014. máj. 26. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
valamikor tégen még mikor voltak érzelmeim..
2014. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hmm??? akk nem vagy szerelmes mert nincs kibe!!
2014. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam már így. Bár inkább úgy, hogy reménytelen szerelmet éreztem. De az alanyát nem tudtam. Elég furcsa azt hittem én vagyok hülye de ezek szerint más is... :D
2014. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem csak annyira vágyol a szerelemre/szeretetre, hogy már azt érzed "társ" nélkül is megy... Amúgy szerintem csak erős vágy és ábránd...


Ha úgy érzed szerelmes vagy, elképzeltél már valakit magad mellett? (Ne értsd félre! Csak úgy semmi egyéb nélkül)

2014. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen:)egy ideálist,pontosan.de nincs.
2014. máj. 26. 20:38
 6/6 anonim válasza:
Akkor mégis valakibe vagy szerelmes , még ha nem létezik akkor is... Majd ha jön valaki akkor ez elmúlik, mivel csak ábránd... :) (Lehet (biztos) hogy nem az fog jönni akit elképzeltél, de ne félj attól hogy elszalasztod emiatt az igazit... Az ilyen "szerelmek" elmúlnak) :)
2014. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!