Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted megéri hűségesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted megéri hűségesnek lenni?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban: hűségesnek lenni a párodhoz, vagy lefeküdni azokkal, akikre vágysz?

2019. ápr. 30. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Én nagy nő csábász és bdsm fan vagyok De mikor volt barátnőm sose léptem félre

F

2019. ápr. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha van lelkiismereted,hidd el,megéri hűségesnek lenni
2019. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Megéri hűségesnek lenni, mert akkor nem kell leköpnöd a saját képedet reggel a tükörben. Ha annyira vágysz valaki másra, akkor előbb szakíts a pároddal, így gerincesebb a dolog, és akkor lefekhetsz azzal, akire vágysz...
2019. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha van gerinced, meg lelkiismereted, akkor tudod értékelni a hűséget, a többieknek meg tök mindegy mit mondunk🤔 Én imádom a nőket, de amikor kapcsolatban voltam, soha egyetlen páromat sem csaltam meg 45/ f. És örülök neki.
2019. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Én elég sok nővel lefeküdtem de egyik se ér fel ahhoz ha szerelmes vagy és hű vagy hozzá sex után ölelgetitek még egymást. Én ha szerelmes vagyok és jól bánnak velem nem is tudok másra gondolni csak arra akivel vagyok és csak vele akarok lenni. 26f
2019. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nekem megéri. Pedig csaltak már meg, de legalább saját magamban biztos lehetek. Egy 7 éves és egy 9 éves kapcsolatom volt, van. Nem érné meg elrontani.
2019. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Ha már valaki odáig jut, hogy ezt méricskélni kell, akkor úgyis megette a fene az egészet.
2019. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem vagy monogám típus, és folyton vágysz az újdonságra, akkor neked nem éri meg, de akkor inkább ne is kezdj párkapcsolatba, vagy alapból nyílt kapcsolatra keress partnert.

Átverni valakit, hazudni, gerinctelennek lenni nem éri meg, mert felemészt, és nem leszel önmagad, csak egy élvezeteket mindenáron hajszoló elkorcsosult valami.

2019. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A kerdes egyebkent elmeleti volt, ugyh hatrebb az agarakkal azoknak, akik szemelyeskedtek a valaszaikkal.6 eve kapcsolatban elek es huseges is vagyok a paromhoz.
2019. ápr. 30. 14:58
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
Számomra az integritásom többet ér, mint valami pillanatnyi kielégülés, szóval megéri. A kísértéseket, esetleges vonzalmakat pedig baromi könnyen félre tudom tenni és megfelelően kezelni.
2019. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!