Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés
Az internetetes ismerkedésen kívül, mert az nálam nem működik.

2019. máj. 1. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi kapcsán egy régről ismert lány lehozta az egyik nőismerősét.


Én meg randira hívtam. A többi már történelem.

2019. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
A jelenlegivel a buszon, ő volt a sofőr. Sokszor fire nem autóval mentem, ha tudtam hogy ő lesz rajt. Egy ideje tetszett és azzá elkeztünk dumálni, aztán így alakult.
2019. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem alatt egy koliban laktunk, bár gyakorlatilag csak látásból ismertük egymás (plusz mások elmondása alapján), amíg egy buli össze nem hozott minket (csók). Másnap elhívott randira. Kiderült, hogy nagyon összeillünk.
2019. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy nagyon jóban voltam egy idősebb kolléganőmmel, és akkor odajött az unokaöccse, úgyhogy bemutatott minket egymásnak. Ő pedig élt a lehetőséggel, hogy nyomulás nélkül megismerhet, ezért beszélgetést kezdeményezett élőben, meg chaten is. :)
2019. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Synesztro ***** válasza:
Bíróság. Épp egy csúnya válás utáni anyagi procedúrát szerettem volna letudni a csalfa akkor már ex nejemmel, és ők vették fel a jegyzőkönyvet. Láttam, hogy bejövök neki, ő is nagyon tettszett nekem. 2 héttel később vissza kellett mennem, akkor már direkt hozzájuk is kerültem. Ahogy lezajlott a dolog, és elköszöntem, gyorsba megkérdeztem, hogy nincs e kedve munka után valamikor meginni valahol egy kávét. Pár napra rá eljött, átbeszélgettük a fél éjszakát. Egy héttel később a randi már nála ért a reggel. Elismerem kicsit gyorsnak tűnhet, de nem bántuk meg. Egy további évig jártunk, aztán összebútoroztunk. Ennek úgy 8-9 éve? A kutya se számolja már:).
2019. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen dolgoztunk, 43 éve vagyunk együtt
2019. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!