Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes távol-keleti férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes távol-keleti férfival összeházasodni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 2. 16:12
1 2
 1/12 Peter_mota ***** válasza:
67%
Meglátásom szerint ha szeretitek egymást , és igazán komoly szandékotok van , igen
2019. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Én távol keleti nővel házasodnék össze

34F

2019. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Óccó, öccá.
2019. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Sosem házasodnek távol keleti ffival mert meg egy európaival is más a kulturank
2019. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Mikor mondhatjuk azt hogy "erdemes" volt valakivel osszehazasodni?
2019. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Mire gondolsz "érdemes" címszó alatt?


Akkor érdemes, ha szeretitek egymást, érdekből nem. A kulturális különbségek megfelelő kommunikációval és kompromisszumkészséggel áthidalhatók.


Én szívesen összejönnék távol-keleti férfivel is, ha éppen ő tetszik meg, és ha komolyra fordul a kapcsolatunk, gondolkodásmódunk és a jövőről alkotott elképzelésünk is hasonló akkor a házasság gondolata is szóba jöhetne. :)

2019. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Mi van, megtetszett a Sárkány Centerben a papucsárus fiú?
2019. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7%

A négert még megértem, mert sok filmben "keményeknek" vannak beállítva + genetikailag izmosabbak és nagyobb a farkuk átlagban + egzotikusnak számítanak kelet-európai szemmel.

De egy távol-keletit... kicsik, óccók, a szerszámuk 8 cm, majomképűek. Ez baromi nagy szintleadás szerintem egy nőnek. Semmi előnyös tulajdonságuk nincsen.

2019. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
#8, fúú, ez most nagyon bunkón és rasszistán fog hangzani, nem hittem volna, hogy ezt valaha leírom, de számomra inkább a fekete férfiak tűnnek majomképűnek. Az ázsiai pasikat én személy szerint jóképűnek tartom, az meg csak egy sztereotipia, hogy kicsi a farkuk, egyébként sem attól függ a szex minősége. Lehet, hogy ti pasik a méreteiteket státusszimbólumnak tartjátok, de higyjétek el, a normális nőket nem ez érdekli. Sokkal fontosabb számunkra az, hogy kedves, odaadó legyen, mint az, hogy mekkora mekkora méretekkel rendelkezik. :)
2019. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

Komolyan!


Válás után, ha elviszi a gyereket, akkor mit lépsz majd?

2019. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!