Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy gyermekvállalás előtt szeretnék összeházasodni és nem utána?

Figyelt kérdés
Párommal gyermeket szeretnénk, viszont nem értem, h miért nem kéri meg a kezem, ha egyszer beszélgetni szoktunk róla h mindketten kis esküvőt szeretnénk, szűk családi körben, teljes egyetértéssel. Közbe meg már mondta h próbálkozzunk a babával.. Én szeretnék előtte összeházasodni. :(
2017. ápr. 24. 10:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Most nem mindegy mikor jön a gyerek? Tisztára mintha nagymama korú embereket hallgatnék ilyenkor. Az ő idejükben volt divat ez az először házasság, majd csak aztán a gyerek.
2017. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Bor, sör, röviditalok?
2017. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagymama korú, de számomra is fontosabb volt. Egy év házasság után kezdtünk próbálkozni.


Ettől elfogadom, hogy van akinek nem számít a sorrend, van aki a papírt (házasság) érzi feleslegesnek. Viszont ettől még szerintem fontos, hogy úgy legyen, hogy abban a pár egyetértsen, mindegy is, hogy mi a az a döntés és csak maguknak feleljenek meg.

2017. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%

Kedves első mert talán így a "normális" Házasság aztán gyerekek. Lehet valakinek gyerek után jön össze. De attól mert neked ez nem tetszik más had házasodhasson már össze gyerek előtt, engedd már meg.

Egyébként én is így vagyok vele. Először esküvő aztán gyerek.

Kérdező ülj le vele beszélni.

2017. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Megértem ezt is, nem akarok én maradi lenni. Csak azért egyszerűbb lenne előtte megszervezni, jót mulatni nászútra menni anélkül h a picit lekéne passzolni vkinek. Meg azért sztem ez egy szép hagyomány, nekem tetszik.
2017. ápr. 24. 11:04
 6/23 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz kategória miatt, nem választoztam ki a párkapcsolatit :D
2017. ápr. 24. 11:06
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Ne azt várd, hogy "megkérjen". Ha mindent meg tudtok beszélni, akkor ezt is.


Azt nem értem, hogy hogyan akarsz valakivel gyereket vállalni, akivel ennyire nem működik a kommunikáció, hogy ezt sem tudjátok megbeszélni.


Nem ülj otthon, mint egy kis szende szüzike, álruhás királylány, mert nem vagy az. És ne várd, hogy meglep egy megkérési gesztussal. Hanem beszéljétek meg, hogy mikor lesz az esküvő a gyerekvállalás előtt.


Ennyi.

2017. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
:D :D Mondjam h figyu szivem mi lenne, ha megejtenénk ezt az esküvőt ezért meg ezért..? pl a fentiekkel indokolva. Mert azért csak nem mondom h ha nincs esküvő nem lesz gyerek és pont. :D meg a kezét nem szeretném megkérni, jó lenne ha ezt magától tenné. Nem akarok senkit felidegesíteni, köszönöm a válaszokat és tudom ahányan vagyunk annyi féle elképzelésünk van, hogy hogyan szeretnénk. Én tudom hogyan, csak valahogy mindig borul a sorrend.
2017. ápr. 24. 11:23
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

"Kedves első mert talán így a "normális" "


Mi az hogy így normális? Miért lenne kötelező így csinálni? Ha senki nem változtatott volna semmin, ma is köveket gyűjtenénk. Mindig vannak akik nem akarnak haladni a világgal.

2017. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez a pasi nem akar elvenni téged.
2017. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!