Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő vállalkozó, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő vállalkozó, de nem árulja el mit vállalkozik, akkor vajon mit vállalkozik?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 13:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Lehet sokat vállal.. ;D
2019. máj. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
A testét.
2019. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Arra szoktam gondolni, hogy nem is csinál semmit, "ügyesen" vált vagy prosti....
2019. máj. 3. 13:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
TEAOR 9609 :)
2019. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%
Egyértelmű,prosti.
2019. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a cégjegyzékben, basszus.
2019. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 de ott a cég tulajára is lehet keresni? Csak mert semmit nem mondanak a cégről sem a profiljáról.
2019. máj. 3. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Erre szokták azt mondani, hogy Magyarországon már mindenki vállalkozó. Vagy semmit nem csinál de az egyik családtagjának van egy vállalkozása, vagy olyasmivel foglalkozik ami nem tiszta, vagy egyszerűen csak szégyelli.

De egyébként valóban nehéz felvállalni nőként, hogy milyen vállalkozásod van. Én mezőgazdasággal foglalkozom, egyszerűen már inkább letagadom. Mert valahogy senki nem hiszi el egy csinos szőke csajról, hogy beleül a traktorba vagy hogy egyáltalán ért ahhoz amit csinál. És annyira nem hiányzik már a kioktatás meg a lenézés. Mindig megpróbálják bemagyarázni, hogy hát az nem is úgy van, nem is jól csinálom, miért nem így vagy úgy csinálom. De ilyen hatalmas baromságokat, hogy hát miért nem műtrágyázok... Amikor 2 perccel azelőtt emeltem ki, hogy biogazdálkodó vagyok. De valamibe akkor is bele kell kötni mert nehogy már egy nő jobban értsen valamihez. Na én ezért nem mondom el, hogy mivel foglalkozom. De valószínűleg kevés nő van így ezzel, a legtöbben valóban valamilyen nem tiszta üzletben vannak benne, vagy semmit nem csinálnak.

2019. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8. Az tök jó, hogy ilyennel foglalkozol szerintem. Mondjuk, hogy traktort vezetsz az valljuk be, nem mindennapi látvány, de ha csak te csinálod, akkor te ülsz a traktoron.

Csak annyit tudok neked mondani, hogy nem kell emiatt titkolni, egyszerűen lerendezed azzal, hogy ha rosszul csinálnád, szimplán nem élnél meg belőle.

32/f

2019. máj. 3. 15:40
 10/18 anonim ***** válasza:

ha nem mondja hát nem mondja.

Mondjuk nem értem miért kell mondani hogy vállalkozó valaki ??


Mi a melód:

Egy cégnél vagyok mindenes.. még azt is elmondom mivel foglalkozik.

teljesen bejött nem hazudok, nem azt kérdezte hogy a a cégnél ahol dolgozol van 15 beosztottja saját irodája gép és autóparkja te tulajdonos vagy e, hanem hogy mit melozom. Elmondom hogy mit melózom abból aztán nem tud meg semmit.


Fene se érti mi a gond ezzel. :)

2019. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!