Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt facebookon az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt facebookon az egyik évfolyamtársam, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Úgy értem, eddig is bejelölhetett volna... és most ballagunk majd a hétvégén mindketten. Eddig nem is beszéltünk. Szóval.. lehet, hogy bejövök neki? :D
2019. máj. 3. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy lassan vége a giminek, bejelöli azokat, akikkel együtt járt, mert később már nem fog emlékezni a nevekre.
2019. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%

Lehetséges, hogy tetszel neki. Viszont, ha ezt így szeretné a tudomásodra hozni, vagy ebben látja az első lépést közeledni feléd, akkor egy balf...

Az is elképzelhető, hogy "csak" tetszel neki, és nem akar tőled semmi egyebet, viszont kellemetlennek érezné, ha a későbbiekben úgy jelölne be ismerősnek, hogy már nem is jártok egy iskolába, ezért gyorsan megtette most. Ki tudja, mi jár a fejében...


Kérdezz rá, hogy miért éppen most tette meg!

2019. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Diavolino44 ***** válasza:
74%
Ezen az oldalon is no az értelmes kérdések száma. :D
2019. máj. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy elfelejtettem mondani... én fiú vagyok, ő lány
2019. máj. 3. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit! Egy egyszerű jelölés nem jelent semmit! Nem is értem miért kell extra dolgokat köríteni hozzá! Ha érdekel a válasz kérdezd meg tőle
2019. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi nincs abban ha bejelölt, szerintem is azért csinálta mert emlékezni akar rád később hogy te is évfolyamtárs voltál. Ilyenkor amikor vége egy korszaknak a legnagyobb ellenség is tud hiányozni.
2019. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most ajánlott neki ismerősnek a facebook, eddig nem elmélkedett azon hogy" hmmmmm vajon xy a 12c-ből az ismerősöm a facen?"


De egyébként kideritheted egyszerűen, rairsz hetfo delutan hogy hogy ment a doga, majd tereled a beszélgetést masfele, ha szivesen beszél veled akkor lehet nem teljesen közömbös, egy jelölésnek viszont ne tulajdoníts nagy jelentőséget, vannak sokan, akik nem különösebben foglalkoznak azzal hogy mindenkit bejelöltek e,csak ha éppen ajánl az oldal.

2019. máj. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pl most dobott fel neki a fész ismerős ajánlásként.

Nekem is a napokban tolt az arcomba régi évfolyamtársakat, sőt, még gimis osztálytársakat is, pedig nagyon nem most ballagtam... :) Én mondjuk pont nem vagyok vègigjelölgetős fajta, de lehet, hogy az ismerősöd igen.

Nem kell mögé többet látni.

2019. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!