Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, ti nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, ti nem vagytok irigyek ha párt láttok?

Figyelt kérdés
Vagy ha csak itt nézzük a szexualitás témakört az oldalon, mindenki jön azzal hogy milyen pózban nyomják vagy hogy szopnak a lányok, ti nem vagytok irigyek hogy bárcsak ti lennétek abban a helyzetben?
2019. máj. 3. 18:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Már nem, volt idő amikor fájt a magány, a sikertelen próbák, de már nem aggaszt. A szeretet manapság felszínes és ritka, a szex ami összeköt párokat, az csak az ösztönei kielégítését szolgálja.
2019. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert lány vagyok, és nem akarok szopni.
2019. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert tudom mivel jár egy párkapcsolat, nem fenékig tejfel.
2019. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Wow, a lepontozásból látszik, hogy jól döntök, ha nem is keresek pasit.
2019. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
88%
Nem.Nincs,aki idegesítsen.Pont így jó.
2019. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

nem, nézd csak meg az előttem válaszolót


nekem ez nem hiányzik


még akár ha szopna is, akkor is el kellene viselni a természetét szopás után

2019. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%
Ha szopnék is, ilyen balphasszal kéne együtt élnem. És még orgazmusom is ritkán lenne, az ilyenről ezt simán megmondani.
2019. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Attól, hogy éppen nem volt párom még pontosan tudtam, hogy megérdemlek egy "tökéletes" pasit aki nagyon fog szeretni. Én mindig örültem neki ha párokat láttam. Nem vagyok kapcsolatfüggő, teljesen jól megvoltam mindig egyedül is, nem hajszoltam soha a kapcsolatot. Szerintem pont emiatt tudom elmondani, hogy csak komoly, nagyon jó kapcsolataim voltak mindig.

Egy ilyen sztori jutott eszembe konkrétan, éppen vártam a vonatom és mellettem egy 17-18 éves forma srác egy hatalmas macival meg rózsacsokorral várta a barátnőjét. Én olyan boldog lettem tőle. Egyrészt hogy fiatalok között is van még aki energiát tud fektetni egy párkapcsolatba, másrészt mert tudtam, hogy valaki engem is ennyire fog majd szeretni egyszer (bár az ajándékozástól égnek áll a hajam).

2019. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok irigy, mert szerintem a felsorolt utóbbi tevékenység undorító, másrészt a válási-, és "tartós:)" párkapcsolati statisztikák nem éppen kedvező képet mutatnak, így nincs mire irigynek lenni.
2019. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért egyedülállónak sem rossz lenni. Én rájuk irigykedem, hogy ismerkedhetnek. Olyan izgalmas. Egy hosszú kapcsolatban már nincsenek ilyenek.
2019. máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!