Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, ti nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, ti nem vagytok irigyek ha párt láttok?

Figyelt kérdés
Vagy ha csak itt nézzük a szexualitás témakört az oldalon, mindenki jön azzal hogy milyen pózban nyomják vagy hogy szopnak a lányok, ti nem vagytok irigyek hogy bárcsak ti lennétek abban a helyzetben?
2019. máj. 3. 18:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Dehogynem, az Isten baxná meg a q.rva eget.
2019. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
#17 ritkán lenne, és az se tőlem ;)
2019. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Óriás macival várhatna azért néha az állomáson :)
2019. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem, mert az egyedülállóság nem zárja ki ezeket. A szingli életben pont az a jó, hogy a kellemes részben kötöttségek nélkül is lehet részesülni. Általában a kapcsolatok eleje ilyen intenzív, ami pár hét, pár hónap, aztán amikor a rózsaszín köd elszáll, sokan csak megszokásból maradnak együtt, ritkulnak az együttlétek, ellaposodik a kapcsolat, de ennek ellenére összeházasodnak valamilyen társadalmi vagy családi elvárások miatt, aztán átalakulnak gyerekgyárrá, gazdasági közösséggé, ami sok esetben válással, rosszabb esetben életük végéig tartó rossz kapcsolatban végződnek.

Nekem volt 10-12 hosszabb, rövidebb kapcsolatom, ami 1-2 hónaptól 1-2 évig tartott, volt 3 élettársi kapcsolatom, ezek 2-3 évig tartottak, volt évekig tartó szexkapcsolatom, és volt pár száz alkalmi kapcsolatom. Munkám által sok időt töltöttem bel- és külföldi városokban, nagyon sok diszkóban és egyéb szórakozóhelyen megfordultam, szerencsére az ismerkedés nem okozott problémát sosem, így inkább élveztem a szingli élet minden előnyét. A legboldogabb időszakaim is ezek voltak, és nem a kapcsolatokban töltött idők.

Ma már 40+ éves, kedves, intelligens férfi vagyok, és természetesen szingli, amin eszemben sincs változtatni. A nők szeretnek, így sok mindenben nem szenvedek hiányt, csak komoly kapcsolatot ne várjon tőlem senki. Utolsó hosszabb kapcsolatomat 8 éve zártam le, és nincs az a nő, akiért újra belemennék ilyesmibe.

2019. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!