Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érem meg az udvarlást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érem meg az udvarlást, eröfeszitést, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ferfiak akik belépnek a képbe, értésemre adják hogy egy körre elvinnének és kb ennyi . Nem akarnak tenni semmit egy kapcsolatért . Ez vagy igy jó, vagy ülhetek egyedul . Senki nem lát érdemesnek arra , hogy társat lásson bennem, hogy meglássa bennem hogy szeretnivaló vagyok , humoros , jópofa .

Nem vagyok könnyelmu , csinos vagyok , többdiplomás .

Más nöket tisztelnek , szeretnek

Nem iszom , nem vagyok undok .

Nem értem , talán a gyerekkorom az oka , hogy úgy érzem nem vagyok érdemes a szeretetre? Vagy pechem van?



2019. máj. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Csinos, több diplomás nő vagy? Gondolom sikeres, és jól kereső is.

Ebből kiindulva, gondolom sikeres, menő pasik között mozogsz. És azok ilyenek, mivel könnyen kapnak nőt.

2019. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7%

Legyél iszákos és undok, a pasiknak is csak a rosszlányok kellenek.

Szerintem csak szimplán nem találkoztál olyannal akivel minden klappolt volna.

2019. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

"Nem vagyok könnyelmu , csinos vagyok , többdiplomás ."


A diplomák 90% szart sem ér, én szintén többdiplomás vagyok, úgyhogy pontosan tudom.


Amúgy tenni nagyon nem tudsz semmit, a szerelem egy kib-sz-tt szerencsejáték, van akinek bejön, van akinek nem.

Ne félj, majd lesz olyan, akinek megéred az udvarlást,erőfeszítést, csak ő meg majd pont nem fog kelleni neked, ha feje tetejére áll is. Általában így szokott ez lenni, az kell nekünk, akit nem kaphatunk meg.

2019. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rockarc ***** válasza:
85%

En azt szoktam mondani, hogy probald meg ugy elni az eleted, ahogy neked jo. Elobb utobb lesz valaki, aki hasonlo ertekeket preferal es azt mondja, hogy be akar szallni. Ahhoz, hogy tobb legyel, mint tars meg kell ismernie. Az ismerkedesnel fontos, hogy meg tudd mutatni, hogy miert vagy szeretheto. Ha ugyesen rejtegeted, akkor tovabb fognak allni. Az oszinteseg meno. Nem kell tulzasba vinni, de legyenek olyan mely pillanatok, amikor a masik erzi, hogy ez komoly. En ugy gondolom, hogy nem tudod az ertekeidet kozvetiteni a masik fele. Erdekes egyebkent, mert a nok az ilyenben nagyon jok szoktak lenni.


43F

2019. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

MINDENKI érdemes a szeretetre.

Talán nem neked való a környezeted. Meg ne kapkodj, mi is másfél év alatt jöttünk össze, bbár ez sem tart örökké

2019. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!