Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mégis mi baja van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mégis mi baja van?

Figyelt kérdés
A párom és én három éve vagyunk együtt. Azelőtt is teltebb voltam, az ilyen típusú nőket szereti, ám az utóbbi fél évben felszedtem még öt kilót és ezt (jogosan) szóvá tette. Én sem érzem már így jól magam, ezért eldöntöttem, hogy eljárok mozogni. Mivel itthon nagyon pici a lakás, ezért az itthoni DVD-re való ugrabugrálás sajnos nem megoldható. Be szeretnék iratkozni egy edzőterembe, ami tőlünk pár percre van. Mikor ezt elmondtam neki, teljesen kiakadt, hogy mi a fenének akarok én edzőterembe járni? Mondtam, hogy azért, mert az a tapasztalatom, hogy ilyenkor nem elég, ha csak az ételekre figyelek oda, mozognom is kell. De szerinte teljesen felesleges pénzkidobás. Van rá pénzem, jól keresek, tehát nem neki kéne fizetnie. Azért sem értem a felháborodását, mert amúgy minden pénzét rám akarja költeni, most meg azon kibukik, hogy venni akarok magamnak egy bérletet.

2019. máj. 4. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom javasolni, hogy ne a párodnak akarj megfelelni. Ha te nem érzed jól magad a testedben, akkor miért ne mennél el edzeni? Nem is csak a fogyás miatt, de az edzésnek hosszútávon nagyon jó hatása van fizikálisan és mentálisan is. Állj ki magadért csajszi és csináld azt amit szeretnél. :)
2019. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az a baja, hogy nagyon kevés önbecsülése van. Nyilván féltékeny, hogy majd az edzőteremben megtetszel valakinek, vagy ha vékonyabb leszel akkor majd bomlanak utánad a pasik és bárkit megkaphatsz.

Vagy csak egy uralkodó barom aki le szeretne szabályozni mindenben. Valószínűleg vannak komplexusai meg nárcisztikus hajlamai. Ajándékokkal is ezért halmoz el, ezért költi rád minden pénzét. Nekem felejtős lenne az ilyen kapcsolatra.

2019. máj. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fosik, hogy rád megy ott egy kan.
2019. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, azért ezt eléggé eltúloztad. Soha, semmit nem tiltott meg nekem, most sem azt mondta, hogy nem mehetek, egyszerűen nem tetszik neki. Nekem is megfordult a fejemben, hogy talán attól fél, ott majd megismerkedek valakivel, de ezt meg azért tartom nonszensznek, mert amúgy egyáltalán nem féltékeny típus.
2019. máj. 4. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél tőle, hogy jobb nő leszel, nő az önbizalmad az edzés miatt, ezért le fogod cserélni egy jobbra/izmosabbra. Férfi logika sajnos...
2019. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig attól fél, hogy bepasizol!

Vagy menjetek együtt, vagy menj egy barátnőddel! Akkor nyugodtabb.

Esetleg elmehet eléd, és együtt mentek haza, ő meg jelzi, hogy foglalt vagy.

Nevetséges, de ezek szoktak segíteni.

2019. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a telteket szereti mit számít plusz 5 kiló? Férfiként én ilyenből nem csinálnék gondot. Mindenkinek kell adni egy kis kimenőt a saját dolgaira, ha te mozogni szeretnél, (ami nagyon jó dolog és egészséges) nyugodtan csináld, nem kell hozzá az engedélye. Ez ugyanolyan dolog hogy te se szólsz bele hogy nő vagy férfi fodrászhoz menjen. Ne engedd hogy ennyire befolyásoljon! Bár ahogy kiveszem a soraidból ő egy jó ember, csak túlzottan rádragad és a tulajdonának tekint.
2019. máj. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös,de mennyire igaz.
2019. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!