Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem szeretem a párom testvérét, de mégis hetente többször kell vele találkoznom?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyszája van,amivel nem is lenne baj,de rettentően buta is mellé. Hiába mondunk neki valamit állítja tovább a saját "igazát" és még engem néz le,ha kijavítom. Nem beszél szépen velem, egyáltalán nem udvarias (igaz a saját családjával is hasonló). Páromnak már el sírtam magam,hogy kikészülök tőle teljesen, de ő is csak annyit mondott,hogy hagyjam rá,mert nem normális. Ez a sírás például akkor történt amikor barátok előtt elkezdte kritizálni a családom anyagi helyzetét,amikor egyébként ők kicsit rosszabbul állnak mint mi, de én ezt soha nem hoznám szóba,mert nem zavar és nem is illik. Szeretném elkerülni,de egy helyen élnek a testvérek ezért folyamatosan találkozunk.Se munkája,se kapcsolata,szóval otthon van sokat. Mit lehet csinálni? Páromnak már mondtam, de ő sem nagyon tud mit csinálni.

2019. márc. 27. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lefeküdnél vele szerintem lehet kedvesebb lenne veled. Egy próbát mindenesetre megér.
2019. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez igazán hasznos volt :)
2019. márc. 27. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Ezért KELL kerülni a partnered rokonságát.


Vagy alapból családmentessel kezdeni, az már alapból egy grál.

2019. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nyisd ki a szád. Férjem testvére is ilyen, egyszer mikor még csak jártunk hülyéskedtek a mérleggel ki hány kiló stb.. Párom szépen megkerdezi tőlem, hogy te nem vagy kíváncsi hány kiló vagy, erre a tesója rávágja hogy össze törne alatta a mérleg. (ekkor voltam 160 cm 62kg) Na akkor nagyon megbántott, vissza szóltam neki hogy neked egy ujjad alatt is össze törne... Azóta jóban vagyunk 😂
2019. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha a párod a te sértegetésedre,megalázásodra nem véd meg és csak annyit mond,"hagyd rá" akkor szerintem ő sem ér egy fillért sem... persze te tudod milyen alakokkal jössz össze.
2019. márc. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd rá! Állj bele!


Én is ráhagytam sok mindent a sógornőmre, hogy majd meg ne sértsem má, meg a férjemet sem... Erre most mi van pár éve? Sosem voltam bunkó vele, csak én nem nyaltam be neki, hanem kimertem ilyeneket mondani, hogy vállaljon felelősséget magáért! Ha megy valahova oldja meg oda meg visszafele, ne másokat ugráltasson hogy hozza-vigye. Vagy hogy a nagyanyjával főzeti a kávét aki meg ugrik neki mondjuk. Meg kiszolgáltatja magát. De hát a többiek kiszolgáltak... Én meg mondtam nem egyszer de nem is neki, de szerintem vissza is mondták neki ezeket... Hát nagyon elkezdett látványosan utálni. Pár éve átnéz rajtam totál. Pár éve én is szarba sem nézem amióta bedühödtem én is erre a bunkó viselkedésre, csak én hangot is adtam, megmondtam kerek perec, hogy ki nem állhatom és ő akarta így. Ezt akarta elérni. Mert azóta a hátam mögött olyanokat állít, hogy én haragszok rá, pedig ő nem csinált semmit! Tehát végülis sikerült neki beidegesíteni, aztán amikor kikeltem magamból, ujjal mutogatott, hogy nézzétek milyen! Hát én nem is szóltam hozzá ő meg milyen szemét velem!

Ezt csinálja a mai napig... De már nem érint meg. Nevetek rajta. Szánalmas ember. S azok akik ezt annyira elhiszik, azok is szánalmas emberek.

2019. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!