Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, ő 23 (N) és 24 (F). Van egy fiú haverja, még jóval előttem ismerkedtek meg. A srác nemrég szakított a barátnőjével, azóta hetente más csajai vannak, és úgy veszem észre, az én barátnőm is kell neki. Múlt héten megmutatta a barátnőm, hogy az illető azt írta neki, hogy szívesen megd**ná őt... Szegény barátnőm mondta, hogyha akarom, akkor többé nem beszél a sráccal, mert bár jófej, de túl sok volt ez már neki is, viszont én nem akarom eltiltani a haverjától.


Mit lehet tenni? Tényleg az lenne a legjobb, ha ezt a haveri viszonyt felbontanák?


(ilyenek, hogy megcsalás, semmi esélye, nethaverok, kb 2-3 szor találkoztak, azt is úgy, hogy társasággal, 5-6-an mentek buliba)



2019. máj. 4. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

És az nem jutott mondjuk eszébe a barátnődnek, hogy megmondja neki, hogy álljon le ezzel és ne írjon neki ilyeneket mert komoly kapcsolata van és esélytelen?

Én már azelőtt megtettem volna ezt, hogy egyáltalán megmutatom a páromnak az üziket. Nem kell itt szélsőségekben gondolkozni, meg kell neki mondani, hogy fejezze be az ilyen szexuális felkéréseket és annyi. Ugyan úgy lehet vele haverkodni.

2019. máj. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!