Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az önkritikámra félek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önkritikámra félek, hogy rámegy a kapcsolatom, hogyan segítseg magamon?

Figyelt kérdés

Tudom, majd mondjátok, hogy mit picsogok ilyenen, de talán még ez a témakör volt a legjobb.

21 éves nő/lány vagyok és az önértékelésem elég nagy bajok vannak. Vagyis egy részemmel. 18 éves korom óta nagyon csúnyán pattanásos a hátam, pedig ha 100 féle gyógymódot és kezelést nem próbáltam akkor semmit. Ez így az alapja a dolognak.

Megismertem a jelenlegi páromat, nagyon szerelmes vagyok belé, de attól félek, hogy nem a pattanásaim miatt, mert tudom, hogy azzal is szeret, de majd az önbecsülésem miatt elfog hagyni. Kezdetben csak sötétben engedtem a szexet, úgy hogy a hátamon fekszek. Aztán ugye idővel meglátta, de nem szólt semmi bántót én meg valamiért totál kiborultam, hogy ezt a ronda részemet látja. Egyszerűen nem tudom elengedni magam ha le kell vennem a felsőmet és félek ez bátnja őt.El kéne engednem magam, de nem megy.:( Mit csináljak? Igazából az lenne megoldás ha szép lenne újra a bőröm, de arra már semmi esélyt se látok :(

Most is készültem aludni éjfél után és megláttam a tükörben a bőrömet, hogy rosszabb mint általában, és sírógörcsöt kaptam. Egyszerűen holnap találkozni sincs kedvem a párommal már így.


2019. máj. 5. 02:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban: Ez az egész sztori téged bánt és nem őt. Ha ez megvan, nyert ügyed van.

Ez tipikusan egy olyan probléma, amit a női magazinok is hiúság miatt magadnak generálsz. Minket, férfiakat ez nem fog különösebben érdekelni. Ha szeretünk, szeretünk akkor is, ha pattanásos a hátad. Gondold át: Minket ez miért érdekelne? Ettől nem állsz hozzánk máshogy, nem leszel más ember. Ha mindenképp szexre akarod kihegyezni, ettől szex közben még mindig a melleid látjuk lovagláskor és a feneked nézzük kutyában.

Ismerek egy lányt, akinek a nyaka és lefelé a gerinc részen elég sok a szőre. Elfogyasztott már pár pasit és egyiküket sem zavarta a dolog.

2019. máj. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hozd fel neki, beszéljétek meg. Őszinte, nyílt kommunikáció a kapcsolatok alapja. Mondd el, hogy feszült vagy emiatt, kérdezd meg, őt zavarja-e. Biztos vagyok benne, hogy nem, te gondolod túl ezt az egészet.
2019. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg: téged mennyire érdekelne, ha neki pattanásos a háta? Vagy neked hogy esne, ha ő azért nem akarna veled találkozni, mert nőtt pár pattanás a hátára?

Tényleg az a legjobb, ha beszéltek erről. Rá fogsz jönni, hogy ez csak téged zavar. Őt az zavarja, ha normális indok nélkül lemondod a randit, és nem láthat.

2019. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg szerezz be egy-két hasonlót:

[link]


Szexi, nőies, és csak a hátad takarja, minden máshoz könnyen hozzáfér egy ilyen kimonóban. Rosszabb napokon szex közben is magadon tudod hagyni. Segít abban, hogy el tudj lazulni, és ne azon kattogj, hogy látja a hátad.

Ja, és sok példa van arra, hogy a makacs pattanások szépen eltűnnek, miután valakinek rendszeres lesz a nemi élete. Nem vicc!

2019. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld nem őt büntetni azért, mert te nem vagy megelégedve magaddal és beszélni róla.

Gondolkodj el mi változott azóta, mióta szép volt a bőröd, próbálj arra az életmódra visszatérni, hátha segít. Ha még nem voltál, menj el orvoshoz.

32/f

2019. máj. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy lelki okai vannak a pattanásaidnak. Próbáld magad elfogadni és szeretni. De leginkább hagyd, hogy a másik is szeressen!

Vagy próbálj más orvosokhoz is még menni! Lehet valami táplálkozási vagy hormonális ügy áll mögötte. Inzulinrezisztencia vagy hasonló. Ilyen vizsgálatod is volt már?

2019. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az #5-össel egyetértek, járj ennek

a dolognak utána. Lehet, hormonális ok (inzulinrezisztencia), lehet étrendbeli oka (tejtermékek, glutén, túl sok szénhidrát). Ezeket számításba vetted?


Vágom, hogy sok mindent próbáltál, de egy valami majd csak használni fog hidd el. Tudom, milyen rossz, nekem az arcom volt ilyen, az azért sokkal rosszabb, aztán a hidrogén-peroxid és szalicilsav tartalmú készítmények segítettek sokat.


Azt kell elfogadnod, hogy senki sem tökéletes, a párod mégis téged szeret, a hibáiddal együtt. Esetleg beszélhetnél is neki erről, mert lehet, nem is gondolja, hogy ez téged bánt.

2019. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(6-ost akartam írni)
2019. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!