Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kifejezetten önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kifejezetten önbizalom hiányos lányt keresek, ezzel biztosíthatom, hogy nem fog megcsalni, és addig lesz velem, amíg nekem jó?

Figyelt kérdés
Illetve hogy ebben a kapcsolatban az én akaratom fog érvényesülni, és mindent megtesz nekem csak hogy ne hagyjam el?

2019. máj. 5. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez kihasználás. Gondolj bele, és mi van ha adsz neki erőt, feltöltöd az önbizalmát aztán ott hagy mert rájön hogy csak azt szeretted benne hogy irányíthatod őt. Egyszer az ilyen dolog úgyis kiütközik előbb-utóbb aztán szakítás lesz a vége. Meg még szerintem egy önbizalomhiányos ember is észreveszi hogy irányítják őt, vagy kihasználják.
2019. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Pont, hogy olyat keress, aki rendben van. Az önbizalomhiányos ember nagyon változékony tud lenni, többször cserél majd személyiséget , mint másik nő bugyit. Pl nincs önbizalma mert kicsit duci. Nagyon rendes jófej. Lefogy->"Már húdejónő lettem"->"Megváltoztam"->"Ne is szólj hozzám többé, új menő ismerettségeim vannak, mit képzelsz?!" Na, ilyen szinten tudnak változni. Nekem egyszer elég volt ilyen, többé ne!
2019. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

#1, testvéremet ugyanilyen ember uralja mint a kérdező! Tudja hogy rossz amiben van mégis őt válassza a családja helyett. Egy önbizalom hiányos nő nem fog soha feltöltődni, elfogadja hogy ő örökre a sarokba tett ember. Örül hogy van aki szerelmet hazudik neki. És az ilyen emberek a nő pénzét is elveszik. Testvéremet anyagilag is lehúzza, de sajnos nem akarja ezt észrevenni.


A kérdező egy aljas féreg! Remélem egyszer betöri valamelyik áldozatod apja vagy testvére az orrod...

2019. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Ez nem fog semmit biztosítani.



Egy önbizalom hiányos nő akár még könnyebben is megszédül, ha jön egy szép szőke herceg és udvarol. Egy nő aki rendben van magával tudni fogja, hogy ez csak arra megy ki, hogy beadja a derekát, egy olyan viszont akinek önértékelési gondjai vannak, teljesen rá fog pörögni, mert újabb forrásból kap megerősítést.

2019. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Tehát olyan kapcsolatban lennél boldog, ahol párod boldogtalan és fél.

Arra figyelj, hogy ghecczi ronda is legyen! Különben elszereti az első férfi, aki kinyitja neki az ajtót és szól egy kedves szót.

2019. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Az önbizalomhiányos csajok kezdenek el féltékenykedni, aztán dacból kavarni az első pasival, aki rajtad kívül megpróbálja ágyba vinni őket.
2019. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem és nem.


Olvass az ún. kapcsolati dinamikáról, hogy megtanuld, miért nem.

2019. máj. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Pont azért fog megcsalni, mert azt hiszi, neked nem elég jó. Közben pokollá teszi az életed a folyamatos gyanusítgatásaival és féltékenységi rohamaival.
2019. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Ha okosan csinálod, és megfelelô arányban adagolod neki szeretetet, illetve követelsz meg tôle dolgokat a szeretetért cserébe, akkor hosszú idôn át lesz hû szolgád a mindennapi életben, és az ágyban is teljesíti majd minden vágyadat.
2019. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Undorító vagy, kérdező...!
2019. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!