Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal kezdene romlani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal kezdene romlani a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már eggyütt vagyunk egy ideje alszeretjük egymást de egyre többet veszekszünk ugye èn elèg beteg vagyok mármint gyenge az immurendszerem sokat vagyok korházba stb ez őt nem zavarja beszèltünk már az összeköltözssről is mivel mèg anyámmal èlek így anyu monta hogy költözzön hozzán mert akkor elmennènk 4 azobás lakásba ezt terveztük is mev minden de egyszer anyám meggondolta magát hogy csak velem megy egy egyszobásba modta hogy az elèg nekem meg neki amugy anyám sujos pszhihès beteg sokszor nem tudja mit akar párom napiszinten beszèlget vele ami engem már elèggè zavar párom egyre többet fenyegetőzik velem szakítással ma azt monta mert nem vettem fel telefont mikor hívott hogy mennyek a pi****a soha nem akar velem összeköltözni betöltöm a 18 at azt csinálok amit akarok őt nem erdekli meghogy ha így folytatom szakít velem de ez megy már hetek ota mikor mondom neki hogy mikkel tömte tele a fejèt anyám csak halgat ès nem mond semmit mikor rákèrdezek megint mègis mibajod van azt monta nem is ugy gondoltam nem is montam ilyet higgyètek el napok ota telesírom a párnáimat ès mikor párom meghalja hogy sírok már leüvölti a fejem hogy haggyam abba a bőgèst párom amúgy 24 èn 17 lány vagyok

Mi a vèlemanyetek erről?


2019. máj. 7. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is tanulj meg írni.
2019. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de kifolyt a szemem és kiégett az agyam attól, amit alkottál.


Megpróbálom megfejteni: a párod érzelmileg zsarol és egyáltalán nem szeret. Nem kellene vele összeköltözni.


Az anyás részt nem értem, pedig 2x olvastam el.

2019. máj. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Párom telefonon állandoan hivogatja anyámat hogy mi van velem anyám meg teletömi midennel a fejèt amit tulajdonkèppen csak kitalál rólam anyám mentálisan elèggè sèrült ilyen saját kis világban èl azt hiszi az èletère hogy csak egy film ès ő a rendező ès mindent ugyalakít ahogyan ő szeretnè ès párom meg ugymond halgat is rá ha valami törtènik vele pl balesete van vagy beteg vagy èppen a urulogiai problèmáit hamarabb mondja el anyámnak mint nekem ès ez már elèggè zavar engem
2019. máj. 7. 14:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Najo mègjobban leegyszerűsítem páronak volt egy idősebb nővel kapcsolaza előttem 50 volt a nő mivel bizonyos mèrtèkben vozodik az időssebbekhez attol fèlek hogy összeszűrik a levet


Erre mennyi esèly van?

2019. máj. 7. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..


gyorsan kibékültetek, bár ez nálatok így szokás.

MIóta az ocsmány kérdésedet kiírtad, hogy gáz-e ha a pasid úgy küld neked szexvideót, hogy mellette ott a kistesója, nem kérdés, hova tartozol.

2019. máj. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!