Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megromolhat a kapcsolatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromolhat a kapcsolatom a párommal? Hogyan fogjam fel ezt a helyzetet pozitívabban?

Figyelt kérdés
Egyetemre fogok menni idén (remélem felvesznek) és a barátommal tanév elején jöttünk össze. Nagyon jól megvagyunk, nagyon szeretjük egymást. Nagyon nehéz megküzdeni azzal, hogy nem minden nap fogom látni, max csak hétvégente. Megromolhat a kapcsolatunk? Én nem hinném, de nagyon nehéz ezzel megküzdeni, nagyon szeretem és előfordul, hogy emiatt már sírok...:(

2018. febr. 28. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyesebb, hogy azért fog megromlani a kapcsolat, mert új környezetbe kerülsz, rengeteg új inger ér és próbálsz megfelelni, változol. De rajtatok áll. Én a barátnőmmel együtt maradtam azután is, hogy egyetemre kerültem.
2018. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez csak tőletek függ, ha kitartóak vagytok akkor nem.
2018. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kesergéssel nem sokra mész. Keressetek megoldást! Mennyire lesztek messze egymástól, ha felvesznek egyetemre? Nem tudtok ugyanabban a városban élni?
2018. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod, a párkapcsolat olyan, mint a bicikli, ha nem tekerik, eldől. És ráadásul nem mindig ugyanolyan körülmények között kell tekerni.... ha ezt tartjátok szem előtt, nem lesz gond.
2018. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan vannak akiknek hasonló helyzetben is jól működik a kapcsolatuk.Hétközben is tudtok beszélni,aztán ott vanak a szünetek,a vizsgaidőszak,amikor akár otthon is lehetsz.Akik dolgoznak,távolab élnek egymástól se találkoznak sokat hétközben.
2018. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!