Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt mar olyan, hogy faraszton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyan, hogy farasztonak talaltatok, hogy mindenkinek bejottok?

Figyelt kérdés
Nem felvagni akarok, nem allnak sorban ertem a ferfiak, csak azt vettem eszre, hogy aki fele en nyitok, az viszonozza, es csak csettintenem kene kb barkinek, ha akarnek valamit, legyen akar egyedulallo, vagy hazas a ferfi, tok mindegy... Nem vagyok alomno, csak normalisan nezek ki. Nekem ebbol az jon le, hogy a ferfiak tenyleg minden alkalmat ki akarnak hasznalni, es tok mindegy nekik, ki a masik no, csak vegre van egy no, aki szoba all veluk, vagy nem tudom, mert nem feltetlenul olyan ferfiakrol beszelek, akik ne valogathatnanak. A lenyeg, hogy nincs meg az az izgalom, hogy vajon osszejon-e a kiszemelttel valami, mert tok egyertelmu, hogy igen. Kiknel kene probalkoznom, hogy lekoptasson valaki vegre? :D
2019. máj. 8. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Egy 20-30 közötti nő, ha nem kifejezetten csúnya, a férfiak 90%-át simán megkaphatja, ha kezdeményez. Oké, lehet, hogy csak szexre, de akkor is.

Ez inkább a férfiakat minősíti, baromi szánalmasak tudnak lenni férfitársaim, ha punciról van szó. Én szinte biztosan lekoptatnálak, eléggé "különleges" az ízlésem ;)

2019. máj. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

1. Próbàld meg azt, hogy nem te kezdemènyezel, nem te mászol rá a pasikra, lám hány olyan férfit találsz, aki nàlad kezdeményez, érdeklődik feléd komolyabban, anélkül hogy te mutattad volna az érdeklődésed, hmmmm?

2. Nem azon van a lènyeg, hogy az elején kinek jössz be, hanem az, hogy később is veled akar-e lenni. Hány ilyen férfi van?:) Na ugye? 1-1 alkalmi komolytalan kapcs miatt még nem jössz be te senkinek..,

3. Ne csak olyan férfit keress, aki csak alkalmat akar kihasználni. Szerintem ebből amúgysem lehet érezni, hogy annyira bejönnél valakinek. Én frászt kapok attól, ha valaki ismerkedni akar velem, de közben nem érzem komolynak. Kihívás találni olyan férfit, aki komolyan ősszeakar jönni és komolyan érezteti, hogy érdekes vagy számára és szerelmes beléd!

2019. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Hmm... Próbálkozz nálam, én nagyon kritikus vagyok és megmondom őszintén, ha a nő túl sokat képzel magáról! Nincs melléduma, csak a rideg igazság. :)
2019. máj. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Engem például marhára nem érdekelsz. Na puff, ugrott az elméleted.
2019. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én megoldásom erre az volt, hogy nem kezdeményeztem pasiknál, hanem akik léptek felém és tényleges érdeklődést mutattak, azok közül szelektáltam.

De hamar kiestek, mert folyton volt valami, ami miatt nem passzoltunk.


De pár éve nem kell ezzel foglalkoznom hálistennek, mert jött a számomra tökéletes, így a más pasira ránézni sem bírok :)

2019. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Itt is probálkozhatsz, ha túl sokat képzelsz magadról, könnyen letöröm az önbizalmad, mivel nem csak az egyetlen elérhető vagy. Nem érdekel mik az igényeid, az sem h mit szeretnél, ha közben semmit nyújtasz... Így csak 1 példány leszel a sok közül, az meg vagy van vagy nincs nem érdekel.
2019. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, ja és a 2-es válaszolónak tökéletesen igaza van!!!
2019. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előtti: nem mind1 neked, hogy ma sanyit szereted, holnap meg józsit? tök mind1, lényeg h az éppen aktuális szükségleteidet elégítse ki. lesz még itt olyan válaszod, is hogy az én kálmánom...
2019. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Volt. Pasiként volt olyan hogy kb. az összes kolléganőmnek bejöttem, meg a gyakorlaton lévő kis diákcsajoknak, a partnercégek területi képviselő nőinek... Ezek elég idegesítőek voltak. Az itt punci után siránkozók azt hiszik hogy ez milyen jó dolog... Inkább rohadt idegesítő a szituációk minden ismérveivel együtt.

De szerintem te csak egy kislány vagy, aki valójában nincs is benne semmiben, nem is történik veled semmi, csak beképzeled mint a nők úgy általában!

Mert semmi konkrétumot nem írtál, belegondolni bármit belegondolhatsz egy nézésbe vagy akár egy konkrét szexuális ajánlatba. És azért mert egy pasi flörtöl, nem biztos hogy meg is tenne bármit is!

2019. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy belemennek a flörtbe, még nem biztos, hogy véghez is vinnék.
2019. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!