Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok/Nők belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok/Nők belemennétek egy olyan támogatói kapcsolatba ahol heti 100 ezer forintot kapnátok alkalmankénti wellnessezéssel ha ápolt, jó megjelnésű a férfi aki felajánlaná nektek?

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 16:42
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Rettentően értelmes ember lehetsz... Ez hol szexhirdetés? Miért lennék nyomorult? Semmibaj..Az előző kommentedre még reagálva egy sima szexkapcsolatban nincs pénz ami tárgyiasítaná a 'kapcsolatot' ezért hamarabb alakulnának ki érzelmek. Látszik, hogy az említett két kapcsolatból neked egyik sem volt még. Abban igazad van viszont, hogy alakulhat ki egy támogatói kapcsolatból is akár szerelem pénz ide vagy oda. Csak tovább tart. Ennyi.
2019. máj. 9. 18:10
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem akarok hazudni magamnak sem, így erre jutottam.

Persze nem vagyok abban a szituban, hogy ez számomra realitás legyen, de 20 évvel ezelőtt jött volna szembe egy ilyen ajánlat, nem gondolkodtam volna sokáig.

2019. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha te ennyire pökhendi nagyképű elit ember vagy, mit keresel itt? Egy jó kinézetű pénzes ember itt kér tanácsot? Csak nekem fura ez? Kár volt ezt a kérdést kiírni, ahogy mondták hirdetés és provokatív is.
2019. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

A legtöbb nő elfogadna havi 400 ezret egy kapcsolatért, hiszen ez az összeg reális mércével a duplája annak amit normális munkával megkereshet Budapesten egy fiatal diplomás pályakezdő.



Mi lesz ha szerelmes lesz beléd a kisérőhölgyed miután a pénz szaga elbódítja?

A kínálat hatalmas és nem a gyakori válaszaira kell alapozni de a kérdés az mit vársz el a nőtől külsőleg-belsőleg-intelektuálisan.


28/N

2019. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, a pénzből kifizetek egy IT-s képzést, meg egy TEFL-es angoltanárosat és onnantól kezdve csinálok, amit akarok.
2019. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25. Írd már le, hogy ez a kérdés miért hirdetés de komolyan. Miért lennék nagyképű? Mert hülye válaszra adtam szerinted nagyképű választ? Te már le is szűrted 1-2 kommentemből hogy milyen ember vagyok ez is teljesítmény. 'Egy jó kinézetű pénzes ember itt kér tanácsot? ' Szerintem a pénzes emberek kérnek tanácsot azért maradnak pénzes emberek. De biztos nem fejtem ki. Volt egy komment, hogy hülye az aki 400ezret fizetne mert az nem nagy vonalú mivel 250 a reális. Elég jó tanács volt, ellenben te, nem írtál semmi mérvadót sem. Pedig erről szólna ez az oldal nem?
2019. máj. 9. 19:11
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem. Pont nincs szükségem se egy ilyen pasi pénzére, se egy ilyen kapcsolatra.
2019. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha nincs szex, simán. Ha elmegyek vele, vihetek könyvet vagy a laptopomat és olvashatok/torrentezhetek, míg ő áztatja magát, akkor simán. De tényleg nem nyúl hozzám, akkor igen.
2019. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy rengeteg nő tanult és dolgozik? Nem kell valami kiskukacú gyökérrel lennie, hanem el tudja tartani saját magát?

Ez prostitúció, amit írsz, a legtöbb nő nem él vele. 400 ezer egyébként nem olyan elérhetetlen összeg havonta, én 2 mérnöki diplomával, nőként is többet keresek. Wellnessbe is el tudok menni, nem kell a nemi szervemmel fizetni vele

2019. máj. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Biztosan nem.

Csak nevetni tudok az ilyeneken, jól megvagyok sugar daddy nélkül is, köszönöm. ;)

2019. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!