Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szeretői kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szeretői kapcsolatba belefér vagy tiszteletlenség?

Figyelt kérdés

Én gondolom túl vagy ez másnak is rosszul esne?


Szeretői kapcsolat, és az egyik fél mindig azt csinálja, hogy direkt megbámul más nőket a szerető jelenlétében, vagy ha beszélnek telefonon akkor mindig mondja pl. Huuu de jó nők mennek ott.


Ez mire jó? Feltekennye akarja tenni a szeretőjét?

Oke, hogy szeretői kapcsolat, de szerintem ez tiszteletlenség a másikkal szemben.


2019. máj. 9. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell paraszttal kikezdeni, akkor is ha szerető és nem lesznek ilyen sérelmeid. Amilyen rózsát szakítottál, hát azt szagold ✋🏻
2019. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó, primitív módon akarja tudatni veled,

hogy nem akar veled mélyebb kapcsolatot, ő csak nyitott kapcsolatot hajlandó veled fenntartani; őt akkor is más nők érdeklik, amikor éppen veled van.

Zavard el a fenébe. Miért hagyod alázni magad?

2019. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Miért kéne tisztelnie?
2019. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Mert alapvetően normális esetben az emberek tisztelik egymást. Már akinek megadatik ez a varázserő
2019. máj. 9. 21:39
 5/19 A kérdező kommentje:

Nincsenek más nők, ez teljesen biztos. De ha lenne az sem érdekelne.

A jelenlegi helyzet zavar, és nem értem. Valami oka kell hogy legyen.

2019. máj. 9. 21:40
 6/19 anonim ***** válasza:
82%

Belefér. Így tudatja veled hogy mennyire és mire tart téged.

A gond ott kezdődik, hogy szerinted "Oké, hogy szeretői kapcsolat..."

2019. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire hülye nem lehetsz már ne haragudj... A faszi egy ultra bunkó és te ezen gondolkodsz, hogy miért?! Na, vajon miért? Mert neki csak ennyit érsz, hogy a butaságát kiélheti rajtad. És milyen igaza van, hisz te ezt elviseled, sőt agyalsz rajta, ahelyett, hogy kidobnád, mint macskát xarni... Gratulálok, hogy ennyinek tartod magad. De akkor ne panaszkodj!
2019. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#6 az oke, hogy szeretoi kapcsolatot pont azért írtam, mert nyilván nem egy kötött dolog, és több minden belefér mint egy normál kapcsolatba, de ez nem.
2019. máj. 9. 21:49
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miközben csak ürítő lyuknak használ valóban ezzel tiszteletlen, hogy más nőket is megbámul
2019. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Hát szeretőként a tiszteletlenségről diskurálni eléggé morbid...

Azt csinál veled, amit csak akar, ott aláz meg ahol akar és hidd el, hogy pont ugyanolyan magasról tesz az érzéseidre, mint a "párjáéra".

Elég bunkó a pasi, de neked ez kell.

Ha pedig a korrektségről, tiszteletről kezdenél el gondolkozni, ne ennél a résznél kellene kezdeni szerintem.

2019. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!