Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi- nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi- nő közti ismeretségbe belefér ez a fajta féltés?

Figyelt kérdés

Sokszor megfordulunk egy helyen a sráccal, sokat dumcsizunk. Volt, hogy együtt utaztunk és ideges voltam, hogy elkések stb. Erre ő olyanokat mondd nekem, ma még nem is ettél, ne idegeskedj, nem tesz neked jót. Többször megjegyezte, hogy nem vagyok- e éhes, mert még nem is ettem.


Így figyel rám? Miért?


2019. ápr. 14. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy az a konkrét személy miért viselkedik így, de én is törődő vagyok a jó ismerőseimmel és ők is velem.
2019. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annyira alap dolog. Teljesen idegen emberrel is így viselkedem ha baja van vagy látom, hogy ideges stb. Részemről az ilyen semmit nem jelent, természetes dolog számomra, hogy törődök a körülöttem lévőkkel.
2019. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A féltés és a törődés alapvető emberi tulajdonság. Nem kell oltári nagy dolgot beleképzelni ebbe.
2019. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi jelentősége nincsen. Szimplán egy normális ember, aki odafigyel a másika. Vagy ez már ennyire ritkaság, h ezen csodálkozni kell???
2019. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Számomra fura. Mert nem vagyunk barátok. Néha találkozunk munkából adódóan. Volt hohy megjegyezte, mennyi közös dolgot szeretünk. Pár nappal később megkérdezte, szerintem jo- e egy párkapcsolatban, ha a két ember sok dologban azonos. Ezért furi.
2019. ápr. 14. 17:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy kedvel, mint embert. Ha ennél többet akar, lépni fog. Persze ehhez kell a te nyitottságod is felé, sok mosoly, kedvesség, közös kávézásra meginvitálhatod esetleg, ilyesmik.
2019. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyelőre csak kedvesség. Nem tűnik, hogy különleges lennél a szemében.
2019. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!