Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintrtek tényleg túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintrtek tényleg túl lépett rajtam vagy azért rakta ki magát màssal hogy engen féltékennyé tegyen? 22/F

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel 4 évig voltam.szerettem de nem vettem túl komolyan sokszor megcsaltam és csúnyán beszéltem vele de ő mindig megbocsájtott.. ilyen se veled se nélküled kapcsolat volt.. megbàntottam de utàna 2 óra múlva keresett.. na most a legutóbbi veszekedés óta nem keresett.. letiltott mindenhonnan a teló számomat is tiltotta..ennek már több mint 1 éve.. nem gondoltam hogy 1x ezt megteszi velem és ìgy elhagy..valamelyik nap spanom fb jaról rákerestem és .. kapcsolatba van..
2019. máj. 9. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, túllépett rajtad, és jól is tette. Így esélye van egy normális kapcsolatra, ahol megbecsülik.
2019. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette, hogy nem keres, remélem túltette magát rajtad. Majd keres és talál valakit aki nőként bánik vele és megbecsüli
2019. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hàt esèlye az nem lesz mert boldog max akkor lehetne ha kibèkülne velem mert tudom h mennyire szerett és h ez nem múlik el csak úgy.

Ráadásul egy nàlam jóval rondàbb fiúval kezdett... jóleadja..

2019. máj. 9. 22:22
 4/10 A kérdező kommentje:
*szeretett
2019. máj. 9. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, találni fog egy sokkal jobb srácot aki mindenbe jobb lesz mint te és mindent meg fog neki adni és hamar túllép rajtad
2019. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem áldja azt a napot, amikor otthagyott, és bánja, hogy 4 évet lehúzott veled.
2019. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az volt a terve , hogy féltékennyé tegyen téged, akkor az 100% - osan sikerült neki.

Amúgy meg jól tette hogy elhagyott téged!

Esélye van hogy férfit talàljon magának!

Ne legyél olyan biztos benne, hogy boldogtalan mert téged szeret még mindig! ;)

2019. máj. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na jó, ez már kamu gyanús. Ekkora öntelt tuskó nem létezik a földön.
2019. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öntelt csak tisztába vagyok a dolgokkal és tudom hogy odáig van értem. De ez hogy egy olyan fiúval állt össze .. tudom hogy neki nem az olyan fiúk jönnek be.. ja és nen vagyok féltékeny mert ninca mire ...;)
2019. máj. 10. 11:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már... Túl sokra értékeled magad. Ha néha észbe is jutsz nagy ritkán, akkor tuti, hogy nem sovárogva gondol rád, hanem örül neki, hogy végre megszabadult tőled.
2019. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!