Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok a pasiról amikor azt mondjátok neki hogy Jófej?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel amennyire van időnk és lehetőségünk mindig szoktunk beszélgetni.Elmondtam neki hogy jó vele beszélgetni.Ekkor mondta nekem hogy jófej vagyok.
2019. máj. 11. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Semmi extra, jófej, nincs több jelentése, a haverjaimat is jófejnek tartom (pontosabban csak olyanokkal haverkodok, barátkozok, akik számomra jófejek), de nem érzek irántuk többet.
2019. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy jófej. Lehet vele beszélgetni, talán még vicces is. Ebből még nem következik, hogy akar/nem akar tőled bármit is.
2019. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondhatom ezt bárkire, függetlenül attól, hogy akarok-e tőle valamit (értsd: ha ezt mondom rád, az nem jelenti azt, hogy csak barátkozni akarok, bármit jelentet).


Általánosságban azt jelenti, hogy valakivel jól el lehet beszélgetni, kellően értelmes ehhez, vagy vicces, mindenképp a szoc készségekkel függ össze.


Annál tovább azt honnan kellene tudnunk, hogy mit gondol rólad a lány? Ehhez többet kellene beszélned vele, ez nem egy anonim oldalból fog kiderülni.

2019. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!