Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menny esélyem van barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menny esélyem van barátot találni aki szépnek lát, ha csúnyának tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés
alakra jó vagyok,igényes magamra,de arcra elv ronda. testemre felfigyelnek mindig az utcán is és a stílusomra is,emiatt gyakori,hogy azután hallo jaa nem is jó csaj,ronda. Talán más kevésbé szép nőt nem érnek ilyen atroitások ,de engem sajnos igen miel feltnő vagyok és azt hiszik hog uhhh atom csaj majd észreveszik fejem oh ja nem... én meg ezek miatt pl nem is mmerek randizni és ismerkedni ,hogy mi van ha a képembe kapom ezt.Csúnya nőknek hogy lesz férjük?
2019. máj. 11. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Menj fel Tinderre, garantáltan elkelsz.
2019. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd figyelembe azt, amit utcán szólogatnak be bunkók, idegenek. Én nem igazán adnék olyanok véleményére, akik az utcán szólogatnak be bárkinek kéretlenül. Más az, amikor valamilyen ismerőssel beszélgetsz. Randin, ismerőssel való beszélgetés közben mik a tapasztalataid? Az elég nagy butaság szerintem, ha ilyen utcai kőbunkók miatt nem mersz randizni. Az hogy mit kapsz a képedbe, nagyban függ attól is, hogy milyen stílusú emberekkel randizol.
2019. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ezaz ott sem merek találkozni mert élőben fogadok ő is azt gondolá de csúnya...nekem meg nem kell egy alkalmas ..se nem akarok sírni hogy ezt a képembe mondják holott nagyon próbálkozok javítani magamon.
2019. máj. 11. 16:05
 4/13 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, kép nélkül meg úgyse tudjuk megmondani. Szerintem lesz akinek tetszel és lesz akinek nem. Ez a természetes. Senki se fogja neked mondani, hogy ronda vagy, aki meg ezt meri mondani komolyan se vedd. Legyen önbizalmad ez a lényeg, saját magaddal legyél megelégedve!
2019. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez az elvileg szó kicsit fura. Ki mondta, hogy ronda vagy? Miért adsz 1 vagy 2 véleményre? Egy pasi szerintem sose mondd ilyet. Amúgy ha van kedved én szívesen megismernélek.
2019. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem kèt dolog jöhet szóba. Az egyik, hogy valójában szèp vagy, ezt tudod is magadról ès itt vadászol bókokra.


A másik, hogy TE látod magad csúnyának, emiatt bebeszèled magadnak, hogy más is annak lát, nullán van az önbizalmad ez látszik a kisugárzásodon ès emiatt kerülnek az emberek, amiről te azt gondolod, hogy azèrt van, mert ronda vagy.


Szerintem ha egy nő ápolt, ad magára akkor már nagy gond nem lehet.

2019. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Valóban a fejeddel van a baj, de nem a kinézetével hanem azzal ami benne van.

Ha te se vagy kibékülve magaddal akkor hogy várod el, hogy mások elfogadjanak?

Első körben szerintem fogadd el azt aki vagy, lehet vannak hiányosságaid de mindenkinek vannak és még ezen rugózol addig nem tudsz az igazán fontos dolgokra koncentrálni.

2019. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nos kezdjuk az elejen en magamat nem latom csunyanak es ezert nem is ertem sokszor ha azt hallom hogy ronda vagyok.Bar tul gyakran nem fordul elo ,de mint irtam mivel iszonyatosan fletuno vagyok valmiert (szerintem alak es stilus) ezert igen a bunkobb sracok bamulnak ezerrel majd meglatjak fejem es bar nem nekem mondjak hanem pl haverjuknak nem is jo csaj. Vagy tegnap is ugy forgolodtak utanam majd hallom hat eleg csunya.Szoval nem kepzelem be,volt hogy enis ezuel nyugtattam magam hogy tuti bekepzelem az egeszet.Ezek miatt olyan onbizalomhianyos vagyok hogy kb meg se merek szolalni tarsasagban ,arra gondolok egy ilyen ronda senkit nem erdekel. Onnan isgondolom hogy nem vagyok jo no,hogy mindig az van bamulnak majd kitekeredik nyakuk majd meglatjak fejem es bamm elfordulnaak.

Persze vannak dolgok amik meg azt mutatnak hogy lehet nem is vagyok oylan ronda mint azt hiszem ezek miatt,mert votlak eletmben olyan idoszakok igaz kb 6eve hogy folyamat udvaroltak nekem ,meg mosntam is hogy szep vagyok.De nem ertem mi tortenhetett? Nincsen sok baratom meg aki van annak se merem elmodnani hogy szerintem ronda vagyok a hallottak alapjan

2019. máj. 11. 16:22
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg nem akarsz privátba egy képet küldeni, akár kitakarva bizonyos részeket? Mert már így elég kíváncsi lettem
2019. máj. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha önbizalomhiányos is vagy és nem szólalsz meg, az önmagában is elég nagy baj, nem gondolod???????


Tehát ha nincs párod, akkor lehet nem csak a külsőd kellene okold, mert ha nem is ismerkedsz az önmagában elegendő ok arra, hogy egyedül vagy. Viccesnek tartom, hogy ennyire csak a kinézeteddel magyarázod az egészet......


Képzeld vannak nők, akiket alapból meg se bámulnak az utcán. Téged miért kellene sajnálni, csak mert megbámultak, aztán elfordulnak? Olyan nő meg mit szóljon, akire alapból rá se néznek az utcán? Borzasztó, hogy milyen problémái vannak egyeseknek:)


Ha nem udvarolnak neked, akkor nem biztos, hogy ez csak a kinézeted miatt van, erre kellene ráeszmélned. Ha nem ismerkedsz, nem beszélgetsz az elég magyarázat lehet......

2019. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!