Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menny esélyem van barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menny esélyem van barátot találni aki szépnek lát, ha csúnyának tartanak a férfiak?

Figyelt kérdés
alakra jó vagyok,igényes magamra,de arcra elv ronda. testemre felfigyelnek mindig az utcán is és a stílusomra is,emiatt gyakori,hogy azután hallo jaa nem is jó csaj,ronda. Talán más kevésbé szép nőt nem érnek ilyen atroitások ,de engem sajnos igen miel feltnő vagyok és azt hiszik hog uhhh atom csaj majd észreveszik fejem oh ja nem... én meg ezek miatt pl nem is mmerek randizni és ismerkedni ,hogy mi van ha a képembe kapom ezt.Csúnya nőknek hogy lesz férjük?
2019. máj. 11. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Most már én is kiváncsi lettem :)


21/l

2019. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%

"Onnan isgondolom hogy nem vagyok jo no,hogy mindig az van bamulnak majd kitekeredik nyakuk majd meglatjak fejem es bamm elfordulnaak."



Ez meg nem jutott eszedbe, hogy utcán idegenekkel szemkontaktust tartani fura? Márpedig az ember gyakran nem szívesen néz rá a másik ember fejére a szemkontaktus miatt (szívesebben nézek utcán egy ruhát, táskát akár, ilyesmit inkább). Sokan elfordítják a fejüket, ha valaki bámulja őket, nem kellemes egy idegentől. Gondolom másoknak is fura lehet, ha te lesed magad körül, hogy mikor-ki néz téged és ki nem, a másik ember a saját szemszögéből meg csak arra gondol "- Mégis mit bámulsz?"

Talán vannak ritka kivételek, akiket szívesen megnézek, de az esetek többségében nem szívesen teszem ezt az emberek többségénél.

2019. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem nem nezem feltunoen ahogy irtam onbizalomhianyos vagyok ezert nyilvan kerulok minden fejforgatast stb.Minidg egyenesen megyek elore nezek es max a szemem forgatom de a fejemet soha.Es igen hidd el iszonyat sokan bamulnak,mert magas vagyok ,vekony es tenyleg nagyon jol oltozkodom,hosszu barna hajam van mindig elere vasalva szovsl ez igy messzirol vagy hatulrol barkinek az jon le hogy huuu nagyon jo csaj.Csak amint meglatjak a fejem,vagy mellem rohannak akkor mar jah uhhh ronda,csunya.Nem kell senkinek bele magyaraznia hogy felreertem meg hogy bekepzelem.Azt meg mondd mar el hogy legyen onbizalmam ha ezeket tudom magamrol.Sokszor probalkoztam vele meg mantraztam hogy szep vagyok stb szeretem magam de amikor egyszer is hallod ezt hogy ronda akkor eleg nehez elhesegetni a gondolatot es nem magadna zuhanni es kerdezgetni vajon miert??Amikor en annyira figyelek magamra es van tolem sztem sok sok rosszabb no,miert kell ezt hallanom...?? Oket meg miert nem szoljak le? Meg engem miert nem vesznek no szamba ?oke igen a kisugarzasom nem cukormazas de ki tokeletes?hagyjuk mar ha szepsegkirlyno lennek lehetne akarmilyen szomoru pofim akkor is odajonne mindenki..
2019. máj. 11. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!