Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül létet fogadtam életemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül létet fogadtam életemre, s úgy látszik bevonzottam. Mi lehet az oka? 19L

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most végeztem középiskolai tanulmányaimmal. Már kisgyermek koromban megtettem azt a kijelentést, hogy "én nem megyek férjhez",s ez az elhatározásom a mai napog meg van. Sosem volt még barátom, és beszélgetni is csak 2 fiúval beszélgettem (ami szerintem sok is, de a mai világban kortársaim és a fiatalabb geberáció naponta legalább 5-6 al beszél egyszerre).S talán 3 plátói, bár fájdalmas szerelmem volt.


A kérdésem az lenne,hogy ezt az életstílust be lehet vonzani? S a bebeszélés miatt nem alakítok ki kapcsolatot "úgy" az ellenkező nemmel.

Nyilván azt fogják írni egy páran,hogy csúnya vagyok, ami így is van, de húgommal elvileg "full egyformák" vagyunk se bár ő még csak 15 éves mégis érdeklődenek utánna ő meg még jobban mások iránt.


Nyilván vannak az én személyiségemnek is problémái, de sok barátom van,s a fiúkkal is jól kijövök(imádok velük focizni),van 2 legjobb fiú barátom is.


Mi lehet az ok ha nem a bevonzás?

-Nem mai lány vagyok

-Régimódi, templombajárós vagyok

-Jó tanulö vagyok

-Vagy mert vezető szerepet töltök be iskolámban

Azaz SOK vagyok?


Előre is köszönöm annak,akik megpróbál azonosulni nehéz egyéniségemmel :)



2019. máj. 11. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond. 19 éves vagy, hát az naaagyon fiatal még. Szerintem annyi, hogy komolyabb vagy mint a korosztályod, ezért ez kicsit nehezebben alakult eddig. 100% le merem fogadni, hogy pár év és ez megváltozik :) Középsuli után azért egyre jobban kinyílik a világ, általában sokan akiknek ez nehezebb folyamat volt, azoknak egyetemen/munkahelyen kezd ez komolyabban alakulni.


Szerintem ne aggódj, legyél rá nyitott ha történik valami, de sztem a személyiségedből ne adj csak azért, hogy gyorsabban legyen valaki.


Én megfogadtam, hogy csak úgy megyek bele kapcsolatba, ha mindketten nagyon komolyan gondoljuk, nem akarnék olyannal lenni akibe nem tudnék szerelmes lenni, és csak azért, hogy legyen valaki. 24 évesen volt az első kapcsolatom, bár már nem tart, de nem bántam meg, örülök, hogy a saját elveimhez hű maradtam :)

2019. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de megdugnálak és megoldódna a gondod. 🙂
2019. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Megválaszoltad saját magadnak, sosem fektettél semmilyen féle energiát ebbe és tőből elvágtál mindent, ami e irányba fejlődött volna, tehát nincs is mi történjen.
2019. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, habár nem azért, mert megfogadtam, hogy sosem nősülök meg, hanem azért, mert a tág környezetemben egyetlen olyan lányt sem találtam, akit erre érdemesnek tartottam volna. Mivel a mai nők számára teljesíthetetlenek az elvárásaim, így egyedül vagyok, és inkább maradok egyedül akár a teljes hátralévő életemben, mint hogy valaki olyannal legyek, akit nem tudok értékelni.


A megfelelő perspektívával ez teljesen lehetséges és járható út, számtalan ember leélte már így az életét -- és természetesen nem csak kényszerből.


23/F

2019. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az az oka, hogy unalmas vagy és valószínűleg aszexuális a kisugárzásod. A fiú barataid meg focizas közben nem fognak arról fantáziálni, hogy milyen veled az ágyba.

A bevonzás egy baromság. Én nem fogadtam meg semmit mégsem vett feleségül senki, pedig már 30 vagyok.

Ha jól értem te egy stréber, iskolaönkormányzatos szentfazek vagy? Nem tudom hol ismerkedhethetnél. . Nem ismerlek, nem tudok véleményt alkotni igazán, de ez a stílus messze áll az átlagos 19 évesektől. Persze, hogy nem találsz senkit magadnak.

2019. máj. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó példa vagy arra, hogy az életkor nem jelent automatikus felnőtt létet. Hiába vagy 19, ettől csak papíron lettél felnőtt, az élet szakaszod, a gondolataid, a problémáid mind mind tini korra jellemzőek.
2019. máj. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

@5-ös: mindazt, amit leírtál a kérdező még megfűszerezi egy jó adag felsőbbrendűségi érzéssel.


Ha van valami ami egy férfit riaszt 9-99 éves korig, akkor kb pont ez az elegy.

2019. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


Engem is mindig az alsóbbrendűségi komplexusos mániájukkal találnak meg a legalantasabb válaszolók. Már elkap a hányinger az olyan emberektől, akik szerint én "felsőbbrendű vagyok" náluk pusztán azért, mert leírok néhány sort magamról. Valójában csak és kizárólag ők azok, akik igyekeznek mielőbb mindenkit felsőbbrendűnek tekinteni maguknál, akik nem játszák meg magukat a nevetséges, kicsinyes, gusztustalan, szerénykedő álszenteskedéssel.


Ha nem minden második mondata az az embernek, hogy "ezzel senkit nem akarok megbántani" és "ezzel nem magamat akarom fényezni", akkor az ilyen söpredék még attól sem riad vissza, hogy azonnal agresszív, militáns trágárkodással támadjon meg, hogy a saját orbitális önbizalomhiányával most éppen rajtad keresztül tudjon árnyékbokszolni.


#5


"szentfazek"


Kérdező, remélem ezt bóknak veszed.

2019. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

“"szentfazek"


Kérdező, remélem ezt bóknak veszed.”


Lol

2019. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Már kisgyermek koromban megtettem azt a kijelentést, hogy "én nem megyek férjhez",s ez az elhatározásom a mai napog meg van."


Tipikus példája annak, hogy egyes emberek nem tudják, mit akarnak.

Eldöntötted, hogy nem akarsz pasizni, tartod is magad hozzá, neked nem kell pasi, de közben azon aggódsz, hogy miért nem kellesz a fiúknak.

Ha tényleg nem akarnál társat, nem aggasztana, hogy miért nem érdeklődnek utánad. Nem vagyok pszichológus, de nekem úgy tűnik a magam laikus szemével, hogy valójában vágynál párkapcsolatra, de valami trauma vagy elfojtás miatt félsz is a férfiaktól. Ezen érdemes lenne elgondolkodnod.


Szóval nyugi, nem azért "ijednek meg" tőled a pasik, mert jó tanuló vagy és nyüzsögsz a diákönkormányzatban. :D

2019. máj. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!