Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok, ha valaki megkeresne, hogy havi 150-200-ért heti 1-2 alkalomra meglátogatna?

Figyelt kérdés
nem társasjátékozni
2019. máj. 12. 09:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%

Miért akarnám,hogy fizessen egy férfi a szexért,ha amùgy a külseje nem taszìt,és én is csak kalandot szeretnék?Hacsak nem egy ribizli vagyok.

Miért akarna egy férfi fizetni egy nőnek a szexért,ha a külseje nem taszító,tehát talâlhatna ingyen is alkalmit?Valszeg agyban nincs renben,nagyon nincs!

És ki akarna szexelni egy elmebeteg,de jól külsejű pasival ingyen?Senki.Ki akarna szexelni egy elmebeteg jó külsejű férfival pénzért?Egy árbócos r*b*nc álruhâban,vagy valósan.

N37

2019. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
29%
Havi 150-200-ért nem vállalnám, 400-500-ért már igen.
2019. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
50%

Azért akik kúrásonként 250et kérnének, azok melyik világban élnek?


Egyébiránt a klasszikus viccet tudnám idézni: azt már tudjuk, hogy magácska micsoda, csak az árról vitatkozunk.

2019. máj. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
29%
#14 itt szerintem senki nem írt kúrásonként 250-et. Számolj utána. Heti 1-2 alkalom, az ugye havi 4-8, erre bőven el lehet kérni 500 ezer forintot(mert ez ugye leosztva alkalmanként 60-125 ezer forintot jelent). Ha egy lány jól néz ki, és nem buta, mint a tök, simán elkérhet ennyit.
2019. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

A...-tok

Mar elnézést én voltam olyan szexbulikba hogy ott volt minden mi kellett pia nők kis drog kokain grátis.A belépő nagyon húzós volt de az maradandó emlék/élmény szívesen kifizettem

hogy egy nőnek egy dugásért fizessek 120000ft ki van zárva

2019. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem vagyok k..rva, hogy pénzért odaadjam magam egy vadidegen embernek.
2019. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Én csakis akkor lennék benne ha meglenne a vonzalom viszont akkor nem pénzért, sosem adnám el magam annál többre tartom.

Szóval szexkapcsolatba sokan benne lennének szerintem pénz nélkül is.

Igazából az érdekelne hogy miért pénzért? Szinte mindenki talál magábak partnert szexre nem kell ennyit rá költeni.

2019. máj. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Gondolom van, akinek nem szívesen fizetnel ki ennyit. Mármint ennyi pénzért cserében gondolom vannak elvarasok, szóval akárki nem felelne meg.

Amúgy ha ápolt és nem örült az illető, akkor megerne.


En nem teszek úgy, mintha lenne önbecsülésem és csak az arra érdemesnek tartogatnam magamat, mert olyan nem létezik. Szóval pénzért jobban megeri, mint reménykedni, hogy valakinek tényleg kelleni fogok mindenhogyan. Ahogy mondani szokás, ez a hajó eluszott. Én már nem reménykedek ilyesmiben.

2019. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném a búsba.
2019. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
31%
Ribikék,akkor belemennétek ha közben lenne párotok?
2019. máj. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!