Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagalnatok ha exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnatok ha exetek megkeresne?

Figyelt kérdés

o kert szuntet en dobtam o keresett utana en nem torodtem vele utana felkoszontottem szuletesnapjakor smsben o leallt velem beszelgetni kerdeztem vmit nem valaszolt azota pedig bantotta a hiusagomat hogy nem volt hajlando valaszolni..

Kozben meseltek h van vmi uj nocskeje megis o kerdezgetett engem meg bamul az utcan...


2016. júl. 11. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Mondjuk enne a fő oka az, hogy még sose volt barátnőm :DDDDDDDDDD
2016. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megepődnék, mivel kizárt, hogy ez megtörténjen (egyik se szeretett, ahogy fordítva se nagyon). Kínos lenne + logikátlan. A múlt az múlt. Le van zárva.
2016. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Jézzzzuzusf@x@.


Ne...ne

Lehetne, hogy ezt magyarul is leírod?


26/F

2016. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

mit nem értesz #3as... nincs ékezet és vessző és máris analfabéta vagy?


Válaszolva: valszeg. Attól függ, hogy melyik.

2016. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék exektől semmit, se találkozni, se beszélni, se semmit.


Néha kicsit kárörvendezem a sorsukon, de ennyi.

2016. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2016. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:

#4es: nem, nem vagyok analfabéta, csak elgondolkodtató, hogy a hölgy számára ez egy teljesen jól leírt, definiált kérdés.


A kérdésre válaszolva, én beszélgetnék az exeimmel, de szerencsére egyik sem keres.


Továbbra is 26/F

2016. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs baj a leirasommal azert mert nem reszeleteztem az utolso szoig a kapcsolatot:)

Szombat estem tul jol sikerult es ennek oromere hogy mikor en vmi kerdeztem tole tobb hete smsben arra mar nem valaszolt irtam neki egy fantasztikus uzenetet azota ki van lokve a mobilom... Mire szamitsak szerintetek?:D Mit irhatott ha irt egyaltalan?:D Rohogok mar en is ezen az egeszen de azon az esten tul jo volt a palinka meg a kedvem is...:D

2016. júl. 11. 13:55
 9/10 A kérdező kommentje:
ValamiT* csak hogy ertheto legyen mindenki szamara...:)
2016. júl. 11. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik keresne.
2016. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!