Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen ki vagyok ábrándulva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok ábrándulva a férfiakból és leginkább a szexuális dolgaik, vágyaik miatt. Mit tegyek? Utasítsam el? Fogadjam el és alkalmazkodjak.

Figyelt kérdés

Utolsó párkapcsolatban az illető a hármast erőltette... szex közben úgy ment el, hogy hangoztatta milyen lenne itt egy harmadik, én (!) hogy nyalnám a másik csaj punciját, fogdossnám a melleit ő pedig közben hátulról dugná...

nem vagyok leszbikus.. miközben ő elélvezett nekem a gyomrom forgott....



Másik párkapcsolatomnak vége lett, mert őszinte volt velem, és kifejtette miket akar .. sorolom, teljesség igénye nélkül..:

- szopsz és nyalod a fenekem

- fistingelni és azt is hogy te is csináld nekem

- megujjazd vagy megdugd az én fenekem

- meglepnél 3-4 havonta egy általad szervezett hármassal.

- megélni az animalos dolgokat



Másik attól élvezett el, inkább azt mondom CSAK attól állt fel a farka, ha a fenekét nyaltam ... szintén a gyomrom forgott ... első szex után hagytam az illetőt.....



Másik attól ment el, ha belepisiltem a szájába....



PRŰD VAGYOK ???


2019. máj. 12. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát most erre mondjam azt, hogy idiótán válogattad meg, hogy kikkel bújtál ágyba?


Nyilván nem egyezhet mindenki szexuálisan, de amiket írtál azért koránt sem a legkézenfekvőbb hétköznapi dolgok.


Nekem is megvannak a magam beteges vágyai amire tudom, hogy pont ugyanígy reagál majd az a lány aki a részese lesz, és itt kellene tekintettel lenni a másikra, hogy elfogadjuk, ha nem kér a másik a vágyainkból.

2019. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Köpött a Maci.. Jó éjszakát! :-DDD
2019. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nyilván.

Hogy akadsz mindíg ilyen éretlen tökökre?

2019. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy prűd, de ha az is lennél, és? Akkor sem kell gumibabát játszani.
2019. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Esetleg próbálj meg értelmesebb pasasokkal ismerkedni. :)

Kifogtál 2-3 perverz idiótát, ennyiből azért ne vonj le messzemenő következtetést!

2019. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és még csak annyit tennék hozzá, hogy eleve ne menj bele olyasmibe, amitől undorodsz. Mint látod, annak soha nem lesz jó vége. Kicsit állj ki magadért! Ne csak utána fintorogj, miután önként és dalolva beleegyeztél.
2019. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 BigUncleZ ***** válasza:
100%

Hát ez férfi szemmel is gyomorforgató, persze esélyt adni kell adni bizonyos dolgoknak,de a szuverén jóízlés határain bellül.

Nekem ezek a "fétisek" már szélsőségesek, de biztos ezek az emberek is találnak majd olyan embert aki undor nélkül aszisztál az igényeihez.Kényszerből csak "sebek" keletkeznek.

21/F

2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

# 8


Hülye aki általánosít. Kegyed hülye?

2019. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Inkább maradnék egyedül, de ilyeneket senkivel nem csinálnék. Nagyon prűd vagyok, elfogadom így magam. Ha ez valakinek nem tetszik, lehet koccolni. Ne alázni meg magad, annyit egy hímnemű sem ér.
2019. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*alázd
2019. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!