Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök a tanáromnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök a tanáromnak, vagy többet gondolok ebbe?

Figyelt kérdés

Csak néha jön be 1-1 előadásra, meg vizsgáztatni szokott. Előző félévben a UV héten ő volt a vizsgáztató (elég nehéz volt maga a tárgy, és a beugró/vizsga is), az 5 beugrókérdésből 3 nem volt tökéletes, mégis elfogadta a válaszokat. Pedig az előző héten lévő vizsgázókat be sem hívták azzal a válasszal szóbelire, amit nálam elfogadott. Vizsgán is kedves és közvetlen volt (de még nem az a tolakodó/kínos szint). Rá pár hétre volt a karnak ilyen éves bálja, ott találkoztunk az italpultnál, meghívott, aztán még ott beszélgettünk kb 20 percet mindenféléről. Hazafele vártam a taximat (vagyis hogy egyáltalán felvegyék), és mondta, hogy szívesen osztozik a sajátján, mert az már ott volt. Kérdeztem, hogy merre megy, mondta hogy a budai oldalon lakik, én meg pont a másik irányba, de mondta, hogy nem baj, menjek nyugodtan. Utána meg is jegyezte a lakásom előtt, hogy na mostmár azt is tudja, hogy hol lakom...


Múlthéten találkoztunk a liftben, együtt mentünk ki a suli épületéből, aztán még egy darabon, és kérdezte milyen lesz a vizsgaidőszak, mit mikorra veszek fel és mondta, hogy hát reméli idén is lesz esélye vizsgáztatni. Ugye ott több tanár van, általában nem tudjuk előre, hogy ki-mikor, és ugye vannak szigorúbbak/szemetebbek, és mondta, hogyha adhat egy tippet, a májusi időpontokat inkább kerüljem abból a tárgyból.

Ismerősnek jelöltem Facebookon, visszajelölt, azonnal megjelent a kezdőlapon, hogy aznap változtatott profilképet, likeoltam (és rajtam kívül még 150-en kb, szóval nem volt túl feltűnő). Erre ő belikeolta három másik képemet, szóval megnézte őket, mert régebbiek voltak, nem hiszem, hogy feldobta volna neki őket a facebook.


Szerintetek?


2019. máj. 12. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ebből azt gondolnám, hogy igen.

Hány évesek vagytok?

2019. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mármint, hogy érdeklődik irántad.

#1 voltam.

2019. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bejössz neki
2019. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!