Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjnél vagyok, de egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, de egyik exemre gondolok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy bár mint ember szeretem és tisztelem a férjem, de nagyon mások vagyunk. Mostanában egyre többször, akár apró dolgokon is összekapunk. Sokszor úgy érzem, nem vagyok igazán boldog mellette. Pár hónapja folyton egy exemre gondolok, akivel külső ok miatt szakadt meg a kapcsolatunk (ezt nem részletezném). Igaz, vele nem boltunk sajnos sokáig együtt, de szerintem vele nagyon összeillettünk. Nagyon szerettük egymást. Én azt hittem, hogy nekem ő lesz az igazi. Úgy hiszem, hogy én a szívem mélyén még mindig őt szeretem. Vagy? Szerintetek csak azért gondolok újra rá, mett a férjemmel nem vagyok teljesen boldog?

Mi a véleményetek erről?

Mit tegyek szerintetek?


30/N


2019. jan. 7. 10:23
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A férjemmel az együttlét sem volt olyan jó sohasem mint az exemmel.
2019. jan. 7. 10:25
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Gondolni valakire még nem bűn,főleg ha az exnek Te eszébe se jutsz.
2019. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha problémád van a párkapcsolatoddal és a férjeddel, akkor miért nem ülsz le vele ezt megbeszélni? Luxus kinyitni a szádat és közölni vele a problémádat?

És ha soha nem volt jó a szex, annak mi volt az oka? És miért mentél akkor hozzá?

2019. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%

Túl általános sztori, a legtöbb "kapcsolat" így végződik, hogy valamelyik gyopár a kettőből "az exével" kezd megint kavarni.


Miért nem lehet a múltat NORMÁLISAN lezárni?

2019. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, le tudtam őt zárni, mert minden kapcsolatomat viszonylag könnyen lezártam, egyedül azt az exemet nem.

Azért mentem hozzá a férjemhez, mert mint ember nagyon jó, mindig kedves volt velem, tiszteltem, és felnéztem rá. Úgy gondoltam, hogy ha a szex bár nem olyan nagyon jó, annyira nem is rossz, akkor az nem lehet baj. Nos, rájöttem, hogy mivel elég szenvedélyes típus vagyok, mégiscsak baj, mert hiányzik az igazán jó szerelmeskedés.

2019. jan. 7. 10:38
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

#5


Jahj, ez annyira közönséges, mint egy gagyi film. Előre mondom a végét: A mostani "jófiú/általános mentalitású" barátod szopni fog, Mr.Kemény-tahó-bunkó ex nyerni fog...


Meglepő módon. Utána jöhet a stáblista.

2019. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

A válaszom első felét miért hagyod figyelmen kívül?

Miért nem válaszolsz rá?


3-as kommentelő vagyok

2019. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj igazán,de ilyenkor mindig meglepődöm,hogy felnőtt,érett emberként házasodtál,vagy 15 évesen?Tényleg bocs,mindenki hibázik, na de ezek olyan felelőtlen dolgok,mintha nem is gondolkodnál,mint aki hasára csap aztán lemegy venni egy liter tejet.A férjed lett volna az exbúfelejtő.(1)
2019. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyerek, akkor válj el. Innentől lejtmenetben lesz a házasságod, szerencsétlen férjed meg nem érti, hogy miért, mert ezt biztos nem fogod neki elmondani.

Te jobbra, ő balra. Még fiatalok vagytok.

Ez van, ha csak azon rugózik valaki, hogy férjhez menjen, nagy esküvő, fehér ruha, aztán utána kezd el vakarózni, hogy egyébként ilyen házasságban nem bír ki egy életet, sőt...

Meggondolatlan voltál, hiba volt összeházasodni. Hozd helyre, amennyire lehet, és váljatok el.

Minden más kiderül idővel.

2019. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha minden olyan jó volt akkor együtt vagytok.

Ja. Nem vagytok együtt az exxel?

2019. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!