Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tinder fizet a GYIK-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder fizet a GYIK-es pasiknak, hogy reklàmozzàk itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Soha az életben nem hallottam még erről a Tinderről, itt olvastam először ezt a nevet. Ha jól értem, ez valamk tàrskereső. Nekem ugyan szükségem nincs rà, mert tudok ismerkedni a lànyokkal, de itt a GYIK-en feltűnően sok a tinderes pasi... Hogy a fenébe lehet annyira komolyan venni egy ostoba netes tàrskeresőt, hogy még külön ide is tinderes kérdéseket tegyenek fel? Lehet ennyire hülyének lenni a csajozàsban, hogy még a netes ismerkeséshez is segítség kell?


Meg egyébként mi ez a nagy tinder àradat, ezek a pasik pénzt kapnak is a tinderes kérdésekért?


2019. máj. 13. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen ilyen népszerű. Jézusról is sokan beszélnek itt, pedig gondolom nem fizet érte senki.
2019. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
szexpartnerkereső, nem társkereső
2019. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Yeah, mert ha a gyikes pasik használják, akkor azonnal feliratkozom....ja, inkább nem.
2019. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mondogatnak a vallàs rovatban olyat, hogy a Jehova tanúi pl. a kötelező prédikàló óraszàm miatt tevékenykednek annyit az oldalon. Ebben az esetben ha pénzt nem is kapnak, mégis érdekből írnak Jézusról (hülyeségeket).
2019. máj. 13. 09:52
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor te valami barlangban élsz? Én nem csak gy-on hallottam, hanem a környezetemben is szinte minden ismerősöm használja, vagy legalábbis kipróbálta már.
2019. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem fizet nekik senki semmit, de mutatja a GYIK illetve a tinder szellemi szinvonalát. Ha Tinder tulajdonosa lennék, őszintén szólva nem örülnék hogy ilyen színvonal képviselteti csak magát... de nem kétséges, hogy egyeseknek csak az anyagi jólét számit, és szarnak igazából arra, hogy mit szenvednek jópáran ezen az Áldott Tinderen! :D
2019. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5


Nos, akkor màs az ismeretségi körünk. A környezetemben nem igen kell az embereknek "tinderes pasivà" vàltozni ahhoz, hogy nőt kapjanak. A csajok még könnyebben ismerkednek. Én a Tinder jelenséggel itt talàlkoztam, bàr ki tudja, lehet kipróbàlta màr màs is a környezetemben csak szégyenlik. Nem csodàlom, mert én biztos nem merném elmondani, hogy tinderezek (ha tindereznék). :D

2019. máj. 13. 09:57
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
#7 Nálad sokkal jobb nők/férfiak tindereznek, ahogy instáznak, facebookoznak etc. Nincs ebben semmi szégyellni való, ne gondold, hogy jobb vagy bárkinél emiatt.
2019. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#9


Hàt azt kötve hiszem. Ha egy pasi valamiben jobb mint én, az azt jelenti, hogy még nàlam is könnyebben ismerkedik. Nincs szüksége tehàt arra, hogy tinderezzen, ha könnyen fel tud szedni nőket. A jó nők meg azért tindereznek, amiért posztolnak magukról egy csinos képet instàn/FB-n. Kapnak vagy 500-1000 làjkot/kommentet, de nagy ívben leszarjàk, vissza sem igazolnak, és csak a közeli ismerőseik kommentjeire reagàlnak. Nekem ne akars beadni, hogy ahol a GYIK-es lúzer banda aktívan tevékenykedik, az olyan f**za oldal lehet.

2019. máj. 13. 10:17
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
#10 Hirtelen milyen sokat tudsz a tinderről, de amúgy te soha életedben nem hallottál róla kamugép :D Csak mondom, hogy itt vered magad a sok lúzer gyk-s között.
2019. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!