Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire ciki ha félreértem a köszönését?

Figyelt kérdés
Szóval ő egy pultban dolgozik és pont előtte sétáltam el mire ő hangosan köszönt, hogy szia. Odafordultam és visszaköszöntem (előtte már köszöntünk egymásnak párszor). Viszont kicsit furcsa volt az arckifejezése (zavart, félmosoly), de engem nézett. Előtte álltak még vevők, szóval utólag nem tudom eldönteni nekem szólt-e a köszönés biztosan. Szerintetek legközelebb rákérdezzek? Vagy csináljak úgy mintha mi sem történt volna? Ha tényleg félreértettem az elég ciki, viszont ha mégis nekem szánta a köszönést (abban a pillanatban tényleg úgy éreztem) az elég jó jel (egyébként nekem ő nagyon bejön). Elsősorban férfiak válaszát várom, köszönöm!
2019. máj. 13. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban is köszöntetek egymásnak, akkor nem olyan fura, max olyan, mintha most te köszöntél volna előre (ha tényleg a vevőnek mondta előtte). Nem hiszem, hogy ebből ő problémát csinálna, hogy ráköszöntél. :D Légy magabiztos!
2019. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Akkor szerinted legközelebb, ha megyek vásárolni ne kérdezzek rá, hogy nekem szólt-e a köszönés? Annyira szeretnén tudni....
2019. máj. 13. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Elég jó jel, ha köszön neked valaki, akit korábbról már ismersz?

Ej ha.


Borzalmas lehet az önbizalmad, ha egy köszönésbe ilyen sokat belelátsz.

2019. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak párszor köszöntünk idáig, ahogy írtam is! Kötekedők kíméljenek, köszönöm!
2019. máj. 13. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy pultos köszön egy vevőnek, az minden, csak nem jel.


Ne kérdezz rá. Ez csak egy köszönés, bárkinek is szólt.

2019. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok.

Szerintem az lenne fura/ciki, ha külön rákérdeznél utólag, hogy neked köszönt-e... lehet, hogy ő erre már nem is emlékszik...

2019. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom , tapasztalatból hogy az ilyeneket csak mi nők komplikáljuk túl. Valószínüleg már bem emlekszik.:)
2019. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!