Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy megkérdezték milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy megkérdezték milyen színű a barátnőm szeme, és fogalmam se volt? (Fél éves kapcsolat. )

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
eléggé az szerintem
2019. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Àsd el magad.
2019. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit!!! Gondolom nem érzed komolynak mivel ha az lenne tudnád még a hajszálainak a színét is a szempillajanak a hosszat a fogainak a méretét az ujjainak a formáját szoval jah kb minden kis apróságot De ezt nem tudni nagyon azt sugallja csak azert jöttél vele ossze hogy legyen valakit agyba vinni...
2019. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hogy lehet ennyi mindent fél év alatt megtanulni?
2019. ápr. 21. 23:21
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly 😀 én az ismeretségi körömben lévő csajok 80 % ának tudom a szeme színét, pedig a nagyrésze se kutyám, se macskám.
2019. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciki. Azt gondolnám, hogy nem sokszor néztél a szemébe fél év alatt.
2019. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz. Ezt már első randi után illene tudni. Jó esetben az ember ilyenkor végig a párja szemébe néz, nem lehet nem észrevenni a szeme színét.
2019. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Én pl képtelen vagyok megjegyezni mások szemszínét. A családomból is 4 embernek tudom, pedig mindig úgy beszélek valakivel, hogy a szemébe nézek.
2019. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező a nők felszinesebbek (és most nem feltétlen negatív értelemben mondom) az az igazság és nekik a szeretetnyelvükbe nem fér bele ez, egyszerűen nem értik, mert ők az ilyet még a sarki eladónál is megjegyzik és úgy jön le nekik, hogy te mivel még a szerelmednél sem, ezért nem szereted. Pedig nem erről van szó, hanem csak arról, hogy a férfiak sokszor nem figyelnek banális részletekre, én se jegyzem a szemek színét, egyszerűen nem jár ott az agyam, annyira lényegtelen hogy nem figyelek rá, nem azért mert nem nézek a másik szemébe. Ellenben minden egyes gesztus, mozdulatsor, hangszín, minden egyes szó (amik ténylegesen elmondanak valamit a másikról) ott van a fejemben akibe szerelmes vagyok, ezekre sem figyelek egyébként tudatosan, a másikra mint emberre koncentrálok.
2019. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég gáz, igen.
2019. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!